Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy gyerekkorom óta nem látott fiúval, aki "életem nagy szerelme" volt, de már nem az. Most hirtelen ennyi év után újra találkoztam vele és próbált hozzám közelebb kerülni és leakartam vele feküdni egy autóban(végül nem tettem meg).ebben az a furcsa, hogy vele sosem volt mély viszonyom, de mostmár teljesen elfelejtettem őt, pedig minden férfi akibe utána szerelmes lettem hasonlított rá.(jelenlegi is aki tetszik).

Ésmost hirtelen róla álmodtam, pedig egyáltalán nem gondoltam rá. Ez mit jelenthet?

Normális válaszokat kérnék!


2010. nov. 4. 14:46
 1/1 anonim válasza:
szerintem ha nem érzel iránta semmit,akkor csak azért álmodtál vele,mert volt egy közös napotok. az emberek gyakran álmodnak az elmúlt napjuk eseményeiről =)
2010. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!