Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden nap álmodok. mitől...

Minden nap álmodok. mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
reggel fáradtan kelek a hosszú, bonyi almaim miatt. ertelmetlenek es tisztan emlekszem rengetegre, pedig sokaktol halom, h egybol elfelejtik. sokszor almodok romlottvhussal es elhagyatott hazakkal, nagyszuleim kertjevel, tomegkozlekedessel.

tegnapelőtt 15:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
hallom* gyorsan gepelek bocs
tegnapelőtt 15:48
 2/18 anonim válasza:
69%
Ez mind a maffia kormány miatt van
tegnapelőtt 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ma pl azt almodtam h egy maszekos szerelo atjott hozzam megnezni a vizvezetekeket (nem ismertem hol vagyok mivel mashogy nezett ki a haz, nemtudom az en hazam volt e ) aztan mikor vegzett es tovabballt volna bebujt a csatornaba ami a badlon volt es a racsokon keresztul vicsorgott ram ekkor realizaltam h ez egy gyilkos bohoc es csirkemellsonkaval etettem h csillapitsam az etvagyat es ne egyen meg. a csatornafedel nyitva volt siman kimaszhatott volna de megse tette. aztan sok ido elteltevel beneztem a csatornaba mivel nem volt ott es kiderult h a hazam alatt egy alagutrebdszer van a csatorna alatt es bementem akkor elkezdett uldozni es vegul osszebaratkoztunk es elmentem vele halakat nezni nagy akvariumokba de kozben barmkor megehetett volna mert neha furan viselkedett es ijeszto volt
tegnapelőtt 16:01
 4/18 A kérdező kommentje:
3mas hmm erdekes felvetes
tegnapelőtt 16:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy alszol.
tegnapelőtt 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5os kosz, erre meg nem gondoltam..
tegnapelőtt 16:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Az bizony elég szomorú.
tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7es

ironia.. valszeg itt nem jon at ugy mint beszedben, de mertem remenykedni..

tegnapelőtt 16:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Krampusz1 ***** válasza:

Írd le az álmaidat, vezess álom naplót, és időnként olvasd vissza.

Erősíti a kapcsolatot a tudatalattiddal, és megláthatsz összefüggéseket.

Ha zavaróak, félelmetesek, akkor pedig gyakorold hogy öntudatra ébredsz álmodban, és átveszed az irányítást, valami szórakoztatót raksz össze magadnak, és "belealszol".

tegnapelőtt 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!