Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Nagyon furcsa!

Ez mit jelenthet? Nagyon furcsa!

Figyelt kérdés

Egy hétig minden este azt álmdotam, hogy mehalok ( lelőnek, kiesek az ablakon stb ), de aztán egyszer azt álmodtam, hogy én ölök meg valakit.

Ez mit jelenthet?


2010. nov. 3. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:

mehalok = meghalok

Jah és miután azt álmodtam, hogy megölök valakit, ezek az álmok abba maradtak.

2010. nov. 3. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Álomban meghalni vagy valaminek a végét vagy változást jelent. Szerintem ez azt jelenti hogy rá fogsz jönni hogy abba kell hagynod vagy változtatnod kell valamin.
2010. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy már tudod hogy mi az
2010. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Iskola váltázson gondolkodtam mostanában. Lehet ez?

Pár osztálytársam is ott volt...

Megöltem a férfit, jött a rendőrség és az osztálytársaim elszaladtak a házban. Én a függöny mögé bújtam.

Aztán pár nap múlva feladtam magam a rendőrségen, de nem tartoztatak le.

2010. nov. 3. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Folytatása, titkot tudsz, és rejtegetel, amit nem jó elmondani senkine, azt jelenti a renőrség.
2010. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha a függöny mögé bújsz akkor valószínű hogy félsz a döntésed következményétől, de ha nem büntettek meg akkor ez azt jelenti hogy nincs miért. Hogy te ölted meg az azt jelenti hogy tudatosan, akarva véget akarsz vetni valaminek.
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Régebben folyton azt álmodtam, hogy megyk a környéken, a sötétben.

Miközben megyek forgolódok, hogy van ott valaki.

És meglátom, hogy 3 fekete alak, fut utánnam, egyik kezében kés.

Ezt eléggé régen álmodtam, többször is, de azóta alig bírok kimenni a szemétledobóhoz. Folyton hátra kell néznem...

2010. nov. 3. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a saját félelmeidre utal. Úgy gondolom hogy mindenkinek vannak ehhez hasonló visszatérő rémálmai, csak mindenkinek másképp jelennek meg. Nekem pl. UFÓ-kkal volt hasonló.
2010. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

94%-os!

Köszi

2010. nov. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!