Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért látok olyan embereket...

Miért látok olyan embereket álmomban, akiket még sohasem láttam a valóságban?

Figyelt kérdés

Ez már többször előfordult más emberekkel. Ma este viszont álmodtam valamit, amiben szerepelt egy lány, akit szerintem még sohasem láttam. Beszélgettem vele, és nagyon szimpatikusnak találtam. De ugye csak egy álom volt. :(

Na most a kérdésem az, hogy ezt a lányt az én képzeletem alkotta olyan mintára, amilyet szerettem volna, és nem létezik? Vagy tényleg létezik? Esetleg valamikor láthattam egy pillanatra, és most véletlen előkerült? A belső tulajdonságait pedig én képzeltem hozzá?


2010. nov. 3. 10:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem magányos vagy. szerezz barátnőt!
2010. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Ez igaz. Valószínűleg emiatt is van. De ennél kicsit összetettebb a dolog szerintem.


Azért köszi a választ!

2010. nov. 3. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agyad képes generálni egy arcot, amit eddig még nem látott. Persze ettől még lehet hogy láttad már valahol, csak nem tudod hol.
2010. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ez egy megfoghatatlan dolog,és bár egyre kétkedőbb vagyok bizonyos magyarázatokkal kapcsolatban,egyre inkább hiszek a párhuzamos univerzumban,illetve abban,hogy egy más helyen kötött más ismeretség megjelenhet az álomban.Az álomban,ami egy-a tudatos agy számára-koordinálhatatlan terület,és ahol sokkal mélyebb dolog történik a lélekkel,mint azt bármelyikünk felfogni képes.
2010. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...Persze az előttem szólónak is lehet igaza,összehozhatjuk az arcot álmunkban,ha valamiért akár részleteiben akár egészében megmaradt bennünk.Vagy mert nagyon régről emlékszünk rá...
2010. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!