Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom kérlek titeket segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy nagyon fontos és egyben fura álmom volt amit megszeretnék oldani, az álom egy gyönyörű szép lányról van szó akinek van egy motorja, az arca néha néha elmosódott és kb akkor nem láttam belőle semmit, engem ez nagyon érdekelne… sokszor volt egymástól csók, ez valamit jelent? Köszönöm ha tudtok ebben segiteni… Szép arc másodpercenként pedig eltűnik? szép barnás fekete haj, motor, motoros sisak? sok csók? Budapest vagy valamelyik város nagy emeletes ház, egy nagy emeletes üvegház mellett, nagyon oda vagyok a motorokért, ennyi…?
szept. 8. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágyadat látod álmodban. Szeretnél egy ilyen élményt átélni.
szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó eséllyel pont ilyen nő nem létezik a valóságban.

Nagy emeletes üvegház mondjuk a rendőrpalota, vagy irodaházak pl. Park Átrium, a Duna Tower, de biztos van még pár...

szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!