Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? =/

Mit jelent ez az álom? =/

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran álmodok az egyik haveromról,minden álmomban szexelünk vagy legalább csókolózunk. Egyre jobban tetszik ezek miatt,pedig van párkapcsolatom :S miért van ez?
2010. nov. 2. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell álomfejtő ahhoz,hogy meg tudd...Vágysz rá,eleinte inkább tudatalatt és az agyad így próbál segíteni,hogy előtérbe hozza a dolgot.
2010. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nanducy ***** válasza:
100%
megerősítem az előzőt
2010. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nanducy ***** válasza:
100%
sztem is
2010. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm =)
2010. nov. 3. 09:15
 5/7 Fraser ***** válasza:

1. lehet hogy ez egyaltalan nem komoly kapcsolat es csak szimplan masra vagysz.

2. teenager vagy es ebben a korban teljesen normalis hogy ilyenek forognak az agyadban.

3.(regota egyutt vagytok es attol felsz hamarosan elveszited)

Vannak gondolatfoszlanyok amik par ezredmasodpercre fölzaklathatnak minket,ez lehet pozitiv vagy negativ is sokszor nem is foglalkozunk veluk neha viszont eltunodunk rajtuk.....eltunodes alatt most nem a hosszu merengest ertem csak a zaklatottsagra adott valaszreakciot Pl: megkivanok valakit-> BASSZUS nekem van baratom akit szeretek= a gondolat eloterbe kerul a tudatalattidban es sokkal intenzivebb mint mas esetekben....innentol konnyen alomma formalodhat(ha gondolkozol rajta akkor erosodik)

Igy egy egy gondolat lassan "fölemeszthet minket"

Ha nem foglalkozol a gondolattal (attol meg nem nyomod el a tudatalattidat idovel el fog mulni... En ezt tennem mert meggyozodesem hogy sokan kulonos jelentoseget tulajdonitva egy egy gondolatnak olyan dolgokat ideznek elo ami ellenkezo esetben meg sem tortent volna.... (pl valaki annyira fel a halaltol hogy ongyilkos lesz (persze ez talan buta pelda de szerintem benne van a lenyeg)....szoval ha felsz attol hogy emiatt elhagyod a baratodat akkor csak szimplan ne hagyd hogy ezek a gondolatok befolyasoljanak....fogd fol, erezd nyugodtan de ne adj neki kulonos jelentoseget.....

2010. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fraser ***** válasza:
azert nincsenek ekezetek mert kulfoldon vagyok :P
2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fraser,köszönöm a válaszod :)

amióta kiírtam a kérdést nincs is ilyen álmom XD

2010. nov. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!