Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelentheti azt,...

Ez az álom jelentheti azt, hogy tényleg elengedtem az exemet vagy inkább azt, hogy még mindig tudatosan próbálkozom?

Figyelt kérdés

Igen mélyen traumatizált a vele való kapcsolatom, sokat kellett dolgoznom magamon is, hogy megértsem, miért hagytam ezt az egészet.


Az elmúlt pár hónapban viszont azt vettem észre, hogy már nem gondolok rá haraggal vagy úgy, hogy hiányzik.


Ma pedig azt álmodtam, hogy utaztunk együtt hozzá, beszélgettünk és nevetgéltünk. Megbeszéltük, hogy metróval megyünk, lementünk a szerelvényhez, ahol nagy volt a tömeg. Én pedig direkt hagytam, hogy felszálljon, ott maradva a peronon, majd elindultam haza egyedül.


aug. 27. 07:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!