Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyhogy szerepelt az álmomban?

Hogyhogy szerepelt az álmomban?

Figyelt kérdés
Volt egy magas (általánosban abszolút legmagasabb, utána páran lehagytuk), angyali arcú lány osztálytársam korábban a suliban, de már 2 éve átment másik suliba. Mindig is borzasztóan tetszett, de sosem mertem bevallani magamnak, igazából sikerült teljesen el is felejtenem. Azonban ma, 2 év után szerepelt az álmomban, ráadásul még a magasságát is lemérettem vele. Szerintetek hogyhogy visszatért ennyi idő után?

aug. 5. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert még mindig tetszik és hiányzik...?
aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem gondoltam rá sokat az elmúlt 2 évben, azt nem mondanám hogy olyan nagyon hiányzik. Mármint egyszer szívesen látnám, de ennyi erővel mindenkinek szerepelni kene, akit ennyi ideje, vagy régebb óta nem láttam. Még mindig tetszhet, de nem láttam 2 éve.
aug. 5. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalatt nem tudod elfelejteni
aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül pont most jött elő, van ilyen.
aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

O jobban tetszik, mint barki mas

Nekem is volt ilyen

aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!