Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szülésmegindulás álomban mit...

Szülésmegindulás álomban mit jelenthet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy terhes voltam ,de amúgy nem sokkal volt nagyobb hasam mint amekkora valójában. Bementem a fürdőszobába, és gondoltam na akkor itt az idő, de hogy fogok én szülni, nem vagyok rá készen, nem is tudják itthon mert kicsi a hasam, és aztán gondolkoztam szőrösen nem mehetek, elkezdtem borotválni a hónaljam és közben gondolkoztam hogy sietnem kell, nem készültem el eléggé, most szőrös maradok, de majd leszőrtelenítenek odalent a kórházban lehet.

Szerintetek miért álmodtam ilyet?


2010. nov. 1. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Én amikor megszültem a második fiamat 31 évesen, utána eltelt 3-4 hónap és utána rendszeresen azt álmodtam kb. 3 havonta, hogy szülök. A vajúdástól teljesen a szülésig. A fájdalmak ismételt átélése ellenére mindig jóérzéssel ébredtem reggel. Ez eltartott úgy 3 éven keresztül. Azóta nem fordult elő egyszer sem. Az én esetemben ennek azt a magyarázatot találtam, hogy akkor még szerettem volna szülni, úgy éreztem, hogy még belefér a korom miatt. Ma már 10 éves elmúlt a fiam, én már 41. Ma már nem vállalkoznék újabb babára. Ezek az álmaim csak jó emlékként maradtak meg. A te álmod nem biztos, hogy hasonlót jelent, de próbáld te magad megfejteni. Hogy ébredsz reggel? Jóérzéssel vagy megviselten? Rossz erre az álmodra gondolni? Pozitív vagy negatív hatással van rád?
2010. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem az egész álom kicsit nyomasztó volt és sürgető, hogy nem intéztem el semmit amit kellett, nem pakoltam össze sem, hogy mit viszek a kórházba, és sietnem kellett,mert ugye nem tudtam halogatni.

Talán ezt akarta üzenni, hogy ne halogassak mindent.

Itt az álmomban már nem volt menekvés, nem lehetett eltolni a dolgot.

Sajnos mostanában egyre jobban halogatok mindent, fejemre gyűlnek a feladatok. Biztos ezért álmodtam. Változtatnom kell sürgősen.

Köszönöm a választ! :)rávezettél a megoldásra.

2010. nov. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!