Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom hatására megváltozhat a...

Álom hatására megváltozhat a szexuális orientáció?

Figyelt kérdés
júl. 26. 05:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak barátnőim voltak, bár annyira jól egyikkel se jártam, megcsalást, átverést, kihasználást kaptam a részükről. Leghosszabb kapcsolatom 1 év volt. Mostmeg olyanokat álmodok néha, hogy egyik férfi munkatársammal smárolunk egymással. 23 éves vagyok, ő 35 körüli. Volt 3-4 álmom amibe megjelent, odajött hozzám és lesmárolt. Én meg hirtelen felriadtam az ágyamban, mert annyira valóságos volt. Álomba egyáltalán nem volt fura, automatikusan történt minden, be volt tompulva a tudatom teljesen, mintha alvajáró lettem volna. Utánaolvastam mit jelent csókolózással álmodni. Azt írják hogy hálás vagyok neki (mert sokat segít a munkában), munkán kivül szinte semmiről nem beszélünk. Most meg napközben is nagyon sokszor gondolok arra hogy csókolóznék vele. De nem tudom mi van. Mert mást nem akarok. Fura ez az egész nagyon.
júl. 26. 05:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem változhat meg álom hatására a szexuális orientáció.

Bennem az a kérdés merült fel, amire nem tértél ki, hogy milyen érzés volt hogy álmodban megcsókolt. Kellemes, vagy undorító, erőszakos helyzet volt, vagy te is nyitott voltál rá, és hasonlók, mert ezek nyilván más-más jelentéssel bírnak.


Én inkább pszichológiai megköelítéssel jönnék, nem amolyan "álomszótárral".

Tehát álom hatására egészen biztos, hogy nem változik a szexuális orientáció, viszont az lehetséges, hogy az eleve meglévő szexuális orientációd megjelenik. Tehát lehet, hogy biszexuális vagy.


Persze nem biztos, csak akkor van esélye ennek, ha te is éreztél ebben a helyzetben vágyat.


Film, propaganda hatására se változhat az ember szexuális orientációja, legfeljebb segít ráébredni arra, hogy milyen is valójában.

júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
ne puhánykodj ezt nagyon gáz volt kiírnod is
júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Jó vicc, ez köztudott, hogy akinek "meleg álmai" vannak, az elárulja a vonzódását, orientációját.

Mert az álmok nem hazudnak.

Hetero nekem soha nincs ilyen álmom.

júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szarvizes, akkor en pedofil vagyok, csak mert volt egy aberralt almom?? Vagy sorozatgyilkos, mert meg is oltem valakit??
júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*marmint alomban megoltem, mielott valaki ramhivja a rendorseget. 😅
júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem változik meg.
júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Álom hatására biztos ,hogy nem fog a szexualitásod megváltozni.

Az álom a tudatalattival áll összefüggésben.

Lehet ,hogy elfojtott homoszexualitásod van.

De persze kevesett tudok,tudunk rólad ahoz ,hogy ezt biztosan állítsuk rólad.


Lehet ,hogy érdemesebb ezeket az álmokat szimbolimikus kontextusban értelmezni ,mint normál homoszexuális értelemben.Ahogyan le is írtad!

júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as kieg:

,,Azt írják hogy hálás vagyok neki (mert sokat segít a munkában), munkán kivül szinte semmiről nem beszélünk. Most meg napközben is nagyon sokszor gondolok arra hogy csókolóznék vele."

Ahogy látom kicsit azonosúlsz ezzel az álommal esetlegesen vágyal.

Ez utal én szerintem valalamire.

Talán biszexuális vagy?!

Érdemes lenne pszichológussal beszélni erről.Ők többet mondanak erről a dologról ,mint mi itt!

júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
A szexuális orientáció hatására megváltozhat az álom.
aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!