Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon régóta (sok sok éve)min...

Nagyon régóta (sok sok éve)minden éjjel álmodom valamit.Sokszor emlékszem is rá napokig.Mitől van ez?Folyt lent...

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt mondja,hogy ez nem jó,mert ez azt jelenti,hogy az agy nem kapcsol ki alváskor és ez nem az igazi jó pihenés,alvás,mert hogy mindig"agyalok valamin".

Nem rémálmok,de sokszor fura,nem igazán jó álmok,inkább "érdekesek".

Nagyon rég óta minden éjjel álmodom valamit.Újabban az az álmom,hogy visszakerül hozzám a szeretett,25 éve eladott autóm.

Neten nem szoktam extrém dolgokat nézni,napközben dolgozom belsőépítészként,de miért van ez minden éjjel.

Mondjuk elég "agyalgatós" típus vagyok,már gyerekkorom óta,most 55vagyok férfi.

Már elalvás előtt is félálomban kezdenek megjelenni álomkezdetek.



júl. 23. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki álmodik minden éjjel, csak a többség nem emlékszik rá.

Egyébként az álmok többsége a REM fázisban keletkezik, ez az alvás utolsó fázisa. Ettől még az alvás mélyebb fázisai lehetnek nyugodtak. Ha te megfelelően kipihenten ébredsz, akkor nincs gond az alvásod minőségével.

júl. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én pont akkor szoktam sokat álmodni és emlékezni rájuk, mikor minõségesebb az alvásom (ki van blokkolva 99%-ban a fény a szobámból)
júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyula__ ***** válasza:
Nem csak hogy álmodunk minden éjjel, ha megfosztanak az álmodástól, az olyan, mintha az alvástól fosztanának meg, bele is lehet halni egy idő után.
júl. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!