Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire lehet probléma egy...

Mennyire lehet probléma egy ilyen álom a főnökömmel?

Figyelt kérdés
Tegnap csapatépítő céges iszogatáson voltunk, és mi maradtunk utoljára a fönökömmel, viszont semmi illetlen nem történt szinte abszolut nem is beszéltünk magánéletről, de miután hazaértem és elaludtam olyan furcsát álmodtam, hogy nem tudom hova tegyem a dolgot. Alapból az is furcsa volt, hogy egy nagyon nagyon hosszú álom volt, és teljesen életszerű és összefüggő, eddig nem is nagyon emlékszem hogy lett volna ilyen valaha. Összeségében a lényeg az volt, hogy egy hasonló csapatépítőn elkezdtünk túlságosan összebarátkozni, nagyon élveztem a társaságát es egyértelműen ő is az enyémet, sok minden történt benne, és bevallom nagyon tetszett, de közben féltem hogy ebből mil essz, és már épp elfajult volna, mikor felébredtem olyan pulzussal, hogy a szívem majd kiugrott a helyéből. Bár ilyen irányba sosem lépnék, és nem is fogok, de most jelenleg bennem van, hogy nagyon vágynék rá. És az agyam folyamatosan ezen jár, el se tudom terelni a figyelmem, és ahogy ma beértem dolgozni, máris éreztem, hogy tényleg megváltoztak bennem a dolgok, és nagyon észnél kell lennem, hogy ne látszódjon rajtam ebből semmi.
júl. 19. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvan benned a hajlam, és az agyad továbbfűzte.

Veheted úgy is, hogy figyelmeztetett rá.

júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tűnt fel, hogy tetszik?
júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig egyáltalán nem. Emberileg és szakmailag is mindig pozitívan ítéltem meg, de semmi többet nem gondoltam. Persze változtathatott a dolgokon, hogy az este mind ketten be voltunk csípve, és így tényleg nagyon könnyen beszélgettünk. Csak abban bízok, hogy ezt rövidesen elfelejtem, mert így nagyon nehéz együtt dolgoznom vele.
júl. 19. 12:38
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyik legerősebb evolúciós ösztön, az ellentétes nemek vonzódása.

Ami néha azonos neműek között is előáll, mert a szelekciós rendszer ilyet is generál, hogy ki tudjanak választódni a legalkalmasabbak. Nem tehetsz ellene semmit.

júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!