Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a fura álom?

Mit jelent ez a fura álom?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit álmodtam hogy cigarettáztam. Nagy sűrű szürke füst volt utána a levegőben körülötte amiben teljesen el lehetett veszni. Később már olyan vastag volt hogy nem lehetett látni semmit..

Pedig a valóságban soha nem dohányoztam.

Nem emlékszem már vissza a teljes álomra, csak ez maradt meg.



júl. 16. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit
júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Homályba burkolózás, ködösítés, titkolózás, láthatatlanná válás.
júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befingottak neked miközbe aluttá.
júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Álmodban a cigaretta és a füst számos szimbólumot hordozhat:

* Függőség és ragaszkodás: Bár soha nem dohányoztál, az álomban megjelenő cigaretta és füst valamilyen függőségre vagy olyan dologra utalhat, amihez túlságosan ragaszkodsz. Ez lehet egy rossz szokás, egy személy, vagy akár egy gondolat is, ami elhomályosítja a látásodat és megakadályoz a tiszta gondolkodásban.

* Zavaros gondolatok: A sűrű szürke füst a zavaros gondolatokat, a bizonytalanságot és a döntésképtelenséget szimbolizálhatja. Lehet, hogy jelenleg egy olyan élethelyzetben vagy, ahol nem látsz tisztán előre, és a füst a bizonytalanságodat tükrözi.

* Álcázás: A füst gyakran az álcázás, a titkolózás és a hamis képzetek szimbóluma is lehet. Lehet, hogy valami fontos dolgot rejtegetsz magadtól vagy másoktól, és az álom arra utal, hogy ideje szembenézni a valósággal.

júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!