Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodok olyan emberekkel...

Miert almodok olyan emberekkel, akiket nem ismerek?

Figyelt kérdés
Ez önmagaban nem lenne furcsa, de egyszer azt almodtam, hogy a parkban ültem egy padon, es egy idös neni setalt el elöttem, egy kisfiuval. Tisztan emlekeztem az arcara, hogy milyen volt az almomban, felem fordult, es ram mosolygott, en pedig visszamosolyogtam. A kisfiura is emlekeztem, neki is lattam az arcat az almomban. Aztan par nappal kesöbb munkabol hazafele menet, ott ültek velem szeben a buszon. Elöször nem tudtam honnan ismerem öket, aztan amikor leszalltak, elöttem setaltak el, es a neni ram moslyogott, ugyanugy mint az almomban. A masik furcsa almomban, egy munkahelyi bulin voltam, es a ferjem egyik munkatarsanak a volt felesegevel beszelgettem, akit azelött en a valosagban soha nem lattam. Nem sokkal kesöbb talalkoztunk a ferjemmel ezzel a munkatarssal, es elmeseltem neki, hogy a volt felesegevel almodtam. Nagyon meglepödött hiszen akkor ök mar husz eve nem eltek együtt. Kerdezte hogy nezett ki almomban a felesege, en elmondtam, erre teljesen ledöbbent, es mutatott egy fotot, es tenyleg a volt felesege volt az akivel almodtam. Ez hogyan lehetseges. Szamtalan ilyen almom volt mar. Ilyesztö is, de többnyire teljesen hetköznapi szituaciokban almodok emberekkel, ekikkel kesöbb talakozom. Van erre magyarazat?
2010. okt. 31. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha utána olvasnál az újjászületés fogalmának, akkor rájössz magadtól, hogy sok emberrel a környezetedben már valamikor az előző életedben kapcsolatban voltál. Ez egy érdekes dolog. Én egy szkeptikus ember vagyok, de az újjászületésben hiszek.
2010. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó!Fejleszd tovább!
2010. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Á! Majd következő életemben! : )
2010. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek egyáltalán nincs köze az újjászületéshez.

Vannak olyan emberek, akik előre megálmodnak dolgokat, helyzeteket, ami később megtörténik velük. Te is ilyen vagy.

Irigyellek:)

2010. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orvosnak gyorsan mutasd meg magad. Velem is így kezdődött és ne tudd meg min mentem keresztül!
2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!