Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha a régi...

Mit jelent az ha a régi baràtnővel àlmodok?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapja ő szakitotta meg a kapcsolatot.Azota irt hogy visszahozna valamit,de nem tette meg meg karacsonykor irt.En ujevre,husvetra irtam.Azota tobbszor is almodtam vele.Valahogy mindig hasonlot,hogy nala vagyunk,orul hogy ott vagyok es beszelgetunk.De az almomban az otthona mindig egy masik haz.Az alom utan mindig nyugalom van bennem.Egyebkent a hetkoznapokban meg inkabb duh van bennem amikor eszembe jutnak a dolgok amik tortentek.Milyen szimbolikus jelentese lehet az alomnak?Valoszinuleg nem a bekulesre vonatkozik.Lehetvugy probalok valamit feldolgozni?
júl. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
"vágyteljesítő álom" - amit szeretnél, ahogyan békességet, boldogságot érzel, azt álmodod. Egyfajta önbecsapás. Lépj tovább, nincs értelme leragadni egy álomnál.
júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,talan melyen ezt szeretnem bar tudom nem lenne jo.A tovabblepes nehez
júl. 1. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom teli lett a zacsi és üríteni kellene.
júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem ferfi- noi kapcsolat.
júl. 1. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Barbarizmus
júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!