Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért NEM volt lassú az...

Miért NEM volt lassú az álmomban ahogy ütöttem?

Figyelt kérdés
Na először is hadd meséljem el az álmom egyik részét. Az történt hogy egy általam kevésbé embert szétvertem (élőben nem bántanám sem fizikailag sem lelkileg!) orrba vágtam ütéssel ellöktem és belerugtam kettőt. Az lenne a kérdésem hogy mikor orrba ütöttem miért nem lassult be az ütésem? Mert eddig akárhányszor álmodtam hogy megütöttem valakit mindig belassult az ütésem, most nem, most úgy ütöttem mint élőben. Bocsánat ha rossz kategória.

máj. 25. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:

A mondatomat kijavítom;

Egy általam kevésbé kedvelt személyt

máj. 25. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi logika és értelem nincs abban, hogy egy agy által generált fikciós dolog miért úgy történtek a dolgok, ahogy. Mentálisan minden rendben veled, hogy ilyen erőszakos álmaid vannak rendszeresen?
máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Igen minden rendben van velem agyban és nem tudom honnan vetted hogy rendszeresen álmodok erőszakos dolgokat. Csak annyit mondtam hogy eddig ha álmomban megütöttem valakit akkor belassul a kezem. Onnan jutott eszembe a kérdés hogy körülbelül egy éve egyik ismerősömmel pont ezt beszéltük hogy ha valakit megütünk álmunkban akkor zsibbasztó érzést érzünk a kezünkben és belassul a kezünk.

Alapjáraton nem gyakoriak a verekedős álmok nálam nagyon ritkák. Évente ha 2-3x ha van, vagy csak nem emlékszek rá de általában nem fordul elő hogy ilyet álmodok.

máj. 25. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ez egy álom volt

Álomban minden lehetséges, ne keress mierteket

máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak erőszakos álmaim amikor elkezdtem a kick-boxot, de az már régen volt. Annak viszont van oka, hogy ilyeneket álmodsz, tudat alatt vagy még sem kedveled azt az embert vagy lehet, hogy te is vágysz arra, hogy valamilyen küzdősportban kiteljesülj. De edzetlen csuklóval és ököllel nem érdemes verekedni. De már lehet, hogy az álmaidban eleget bunyóztál ahhoz, hogy ne legyen lassú az ütésed.
máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álmunkban általában futni is nehéz. Én ezt a testünk helyzetének tudom be, vagy akár a takarónak, hogy amiatt nem tudunk gyorsan futni, vagy boxolni álmunkban.
máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rokonok megverése álomban fegyelmezési és útmutatási kísérleteket jelez.Ha a verést kézzel végzik, az a család ügyei és anyagi támogatása iránti aggodalmát jelzi.Az álmokban való verés konkrét esetei, mint például az arcon ütés és a fejen ütés, kifejezik a fegyelmet vagy a társadalmi státuszért folytatott versengést. Ez alapjan ugy êrzed feljebb kerûltel a társadalmi státuszodban,h nem lassult be az ütés. Javult a magadhoz valo hozzáállásod.
máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert most tudtad mi lesz.
máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!