Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam 5 számot! Lottó?

Megálmodtam 5 számot! Lottó?

Figyelt kérdés
Megálmodtam 2 szer is ugyanazt az 5 számokat 2 hónapja meg hajnalban, szerintetek van ebben valami? Adjam fel a lottószámokat? Mit tennétek a helyemben? Írjatok...
2010. okt. 24. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én feladnám, és nem egy hétig játszanék ezekkel a számokkal
2010. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Bár én nem hiszek az álmokban, de mindenképpen megjátszanám a számokat. Egy szelvényt kitölteni nem nagy pénz, ennyit simán megér...
2010. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én is voltam már így,de hülyeségnek gondoltam,meséltem anyunak,hogy nézd már azt álmodtam,hogy húzzák a lottó számokat,végig mondtam az 5 számot,kíváncsiságból megnéztük utána,és azok voltak a számok...gondolhatod mit éltünk át,és ennek már 8éve,de egyszerűen nem tudjuk elhinni,hogy lehettünk olyan bambák:) szóval szerintem próbáld meg!
2010. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sorold a számokat!

Ha ezek, akkor ne töltsd ki, mert már kihúzták:

12, 23, 30, 33, 61

2010. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm h irtatok :) akkor jövőhéten feladom a számokat amiket megálmodtam! Az utolsónak üzenem h nem ezek a számok :) azért köszönöm h leírtad! Én attól tartok h lottón csalnak és nem hinném h csak egy ember kap kézhez közel 800 milliót ha megnyeri, az túl sok lenne, az állam se engedne ennyi pénzt adni... Hmmm, mind1 addig adom fel ezeket a számokat míg nem nyerek :D szép napot nektek!
2010. okt. 24. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Júúj a faterommal volt ez és nem adta fel és hallod nyertünk vna,de utána a faterom oan sík ideg volt bazz...Hajrá!=D
2010. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Add fel a számokat,de ne késlekedj vele sokat!Ezután ezekkel a számokkal játssz!
2010. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást és a bizalmat. Remélem nyerni fogok valamikor! :)
2010. okt. 24. 17:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Többször (3-4X) álmodtam már lottószámokat, lottóhúzással is vagy csak (valószínűleg lottó)számokat. Éjjel is felkeltem felírni, mindig megjátszottam, volt, hogy hetekig megjátszottam, 5-ösön, 6-oson és külf-ön is, de ezekkel még nem volt eddig nagy nyereményem.

Megkérdeztem egy nagyon jó álomelemzőt, az ő meglátása, hogy ezekkel a számokkal az egyik dimenzióban meg lehet gazdagodni, ha ott lennék, csak kérdés, abban vagyok-e, szerinte emiatt nem nyertek.

2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
és nyertél azóta????
2011. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!