Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent több száz kutyával...

Mike Rame kérdése:

Mit jelent több száz kutyával álmodni?

Figyelt kérdés
Múltkor azt álmodtam, hogy több száz kutyával vagyok egy helyen, voltak köztük kicsik is, nagyok is, mind békésen pihentek, aludtak, mintha újszülöttek lennének. Aztán a kézfejemen mászott egy gombostű fej nagyságú, ráragadt az ujjhegyemre, le akartam rázni, de erre pókhálót szőtt és leereszkedett rajta. Elég furcsa, van ennek valami jelentése?
2010. okt. 19. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek az álomnak semmi jelentősége, egyik Álomfejtős oldalon se találtam ilyet! Ez a te fantáziádból született álom vagy valami pókos filmet nézhettél és ezért lett a vége olyan fura! :)
2010. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Küldd be az ötletedet a Disney-nek!


Hátha megcsinálják belőle az 1001 kiskutyát, egy 101 kiskutya-pókember-1001 éjszaka meséi crossoverként, te meg jó sok pénz kapsz!

2010. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tetszett! :)
2010. okt. 19. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Kutya:

Ha ideges, agresszív: belső feszültséged akadályoz feladataid elvégzésében, valakinek -ismerős, munkatárs - már a látványa is feldühít.

Ha nyugodt, barátságos: önbizalmad nagy, kiegyensúlyozott vagy, könnyen veszed a nehézségeket.

Ha ugatós: valaki közölni akar veled valami fontosat.

Ha nagyméretű kutyát láttál az álomban: biztonságban érzed magad, megbízol saját döntéseidben.

Ha kiskutya jelent meg az álomban: játékos természeted megsegít egy probléma megoldásában.

Kutyaharapás: valaki elátkozott.



remélem segítettem valamennyit! :)

2010. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kutya:

Ha ideges, agresszív: Óvakodj tőle,mert megharaphat.

Ha nyugodt, barátságos: Nincs mitől félned.

Ha ugatós: Amelyik kutya ugat,az nem harap,de azért légy résen.

Ha nagyméretű kutyát láttál az álomban: Nem lesz könnyű harc.

Ha kiskutya jelent meg az álomban: Egyszerűen felrúgod és kész.

Kutyaharapás: Tetanusz,vagy elfertőződhet.



Remélem segítettem a felkészülésben.

2010. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó 2 különböző válasz!

Pl. a kutyaharapás!:D


Amúgy 19:43as voltam!

2010. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D
2017. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!