Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az éjszaka azt álmodtam, hogy kiderült a volt barátom valójában az apám, és én átköltöztem hozzá. Ő elvitt egy szállodába, ahol beszálltunk a liftbe, de ő nem tudott beszállni utánam, mert becsukódott a lift ajtaja. Egyedül maradtam a liftben, amelynek a kijelzőjén furcsa dolgok jelentek meg. Az egyik pillanatban még számok futkostak a kijelzőn (nem sorrendben), a másikban pedig városnevek. (Londonra tisztán emlékszem)


Amikor lenéztem a liftben a lábam elé, a lábamnál ült egy vörös cirmos macska, aztán egyszercsak eltűnt. A liftajtó kinyílt, és besétált egy fekete macska, akit kizavartam. Visszamentem a "földszintre". Ekkor a volt barátom már nem volt sehol. Megkérdeztem a recepcióst, hogy melyik szoba az övé, de nem mondta meg, egy idősebb pasihoz küldött, aki a másik pultnál ült. Odasétáltam, és ismét feltettem a kérdést. A férfi azt felelte, hogy vegyem fel az erősebb szemüvegemet, mert ott van mögöttem. Hátrafordultam, és tényleg ott állt a volt barátom. A nyakába ugrottam, ő pedig azt hajtogatta "Kislányom!"


Aztán felvitt a szobába. A szoba előtt volt egy előtér, ott ültek a barátai, és én kérdeztem, hogy itt van XY?! Mit keres itt?! Mondta, hogy persze, hogy itt van, hiszen ők itt most dolgoznak, és én elkísértem őket, nem emlékszem rá? Bevitt a szobába, ott fel kellett menni egy lépcsőn, és egy nagyon díszes szobába értünk, az atipikus barokk szoba volt. Elment mellettünk egy idősebb pasi, aki állítólag köszönt nekünk, bár én nem hallottam, ezért nem köszöntem vissza. Mondta a volt barátom, hogy ő a Józsi, és nagyon fogom szeretni. Mondta, hogy nagyon hiányolt az éjszaka, és XY is kérdezte, hogy miért nem aludt vele a kislánya.


Ezen a ponton ébredtem fel.


Arra emlékszem még, hogy álmomban nagyon kívántam őt, és nem értettem, hogy hogyan lehet ő az apám?! (A kapcsolatunkról tudni kell, hogy ő jóval idősebb nálam)


2010. okt. 9. 18:25
 1/1 anonim válasza:

Temár részben meg is fejtetted a saját álmod ( a vörös cica melyik a lábadnál volt és HIRTELEN ELTÜNT ( volt barátod) aztán a fekete macska akit elzavartál a számokról és városnevekről azér nem lehet mit mondani mer az agyadban kavarognak a felesleges információk melyeket töltélékként használ az agyad aztán lényegében már csak a vége az érdekes mivel ha a barátod jóval idősebb nálad aza agyad egy olyan emberrel azonosítja kivel hasonló kapcsolatban állsz ( lásd apukád a kor miatt ) tehát ha jól tudom ( csak egy elmélet) ez az álom valójában lefestette ami az elmúlt időkben történhetett vagy történni fog veled. de mindenbizonnyal az álmok csodálatos tárházában ez is csak egy álom minek vagy szimplán nincs jelentése és egy hatalmas összevisszaság vagy mély jelentése is van. Amúgy azt elmondom egy ember amiközben alszik átlagosan 11-12-szer álmodik amiből ha szerencséje emlékszik egyre

Vagy az is lehet h össszekavarja az álmokat amiket láttál.. ezzel csak arra akarok kijukadni h ne próbáld túlértelmezi álmaidat

2010. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!