Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Egy intézetbe vagyok zárva, majd megszökök még 2 emberrel, és sok 100-an minket keresnek, mi pedig egy városban ugrálunk le az épületekről, majd egy sötét erdőbe érünk, az erdő végén lesz egy tó, abba belemegyünk, és hirtelen sok 100-an leszünk a tóba, de ők is meneküülnek, majd feltűnik egy óceánjáró, aki pont engem és akivel megszöktem meglát, és követni kezd, majd megint az erdőbe menekülünk ami körbe van kerítve, átmászunk a kerítésen, és egy útra érünk ami mellett megint a víz van. Majd búvárruhát veszünk, és úgy megyünk bele a vízbe.


És akkor hirtelen megremegtem, felébredtem, és nyitott szemmel is mintha egy erdőt láttam volna magam elött. A szívem majd kiugrott úgy vert.


Mit jelenthet ez??


2010. okt. 8. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
este nagyon bekajáltál :D
2010. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van egy ilyen, hogy www.dreammoods.com igaz angol, de ha egyesével beírod a motívumokat a keresőjébe, és megpróbálod összeegyeztetni a magyarázatokat a valódi életedben lezajlott eseményekkel, akkor rájöhetsz, mit jelent.
2010. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!