Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 hete szakítottunk a barátomm...

3 hete szakítottunk a barátommal, azóta mindig vele álmodok?!

Figyelt kérdés
az első hétben mindig láttam álmomban, de most az utóbbi két hétben az álmaimban csak utalások vannak rá, és mindig KERESEM ŐT álmomban.. ez mit jelent?:S
2010. okt. 6. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy szereted és hiányzik... kitartás
2010. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam 3 éve szakítottunk és hetente 2x vele álmodok. Tökéletesen megértelek. Rettentő idegesítő.:)
2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:S:S

tudom, hogy nem szerethetem, mert nagyon csúnyán beszélt velem és nagyon megbántott... meg igazából nem is hiányzik, mert valamennyire kiábrándultam belőle, csak sokat gondolok még rá :S

2010. okt. 7. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben megszokott volt, hogy ott állt melletted és veled volt és most szerintem a hiányt akarod minimálisan pótolni az álmaidban, amíg túl nem teszed magad a dolgon és újra kicit lelkileg helyreállsz. :)
2010. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!