Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent(het) ez az álom?

Mit jelent(het) ez az álom?

Figyelt kérdés
Elég érdekeset álmodtam ma éjjel. Itthon voltam, egy átlagos nap volt, mikor egyszer csak kimentem az udvarra (fogalmam sincs miért), belenéztem a naplementébe, majd elkezdtem kiabálni hogy “segíts Uram!, kérlek mutass utat!, adj egy jelet!, egy jelet kérlek!”. Ezután összerogytam a térkőre, vártam, majd egy fekete madár (szerintem rigó, mert az álmomban is azt mondtam rá) rászállt a mutatóujjamra, megsimogattam, beszéltem hozzá majd továbbrepült, és azt hittem az álomban hogy az volt a jel. De mégis mit jelent ez? Azt sem értem teljesen hogy miért csináltam ezt, miért kértem jelet.

2022. nov. 20. 09:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem csak ki vagy idegileg. Úgy érzed csapdába kerültél...
2022. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es, van benne valami! Köszönöm a válaszod!
2022. nov. 20. 13:08
 3/5 anonim válasza:
54%
Én meg vérszomjas démonokkal álmodtam. Nagyon ocsmányak voltak. Koncentrálnom kellett hogy tűnjenek el. XD
2022. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vallásos vagy, akkor arra tippelnék, hogy megrendült a hited és kűzdessz magaddal, mert nem tudod eldönteni, hogy higgy, vagy sem. Gyerek koromban engem vallásosnak neveltek a szüleim és nekem is eljött az a pont mikor megrendült a hitem. Mostanra már egyáltalán nem vagyok vallásos...
2022. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, igen, mondhatni vallásos vagyok, hiszek az Úrban, de nem hinném hogy megrendült volna a hitem vagy hasonló. Eléggé (sőt, nagyon) magányos vagyok már évek óta, lehet ehhez kapcsolódik az álom. Mindenesetre köszönöm a válaszod, ment a zöld!
2022. nov. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!