Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? (nem...

Mit jelenthet az álmom? (nem hosszú)

Figyelt kérdés

nem mindenre emlékszem. de:

valami baj történt a lábammal(kiment a bokám?) és elmentünk apukámmal az orvoshoz. de amikor odaértünk már nem az orvoshoz hanem vmi boltba mentünk, valami dm félébe, ahol senki nem volt és nagyon nagy volt a csend. de sietnünk kellet, gyorsan vettünk valamit a lábamra, és amikor kimentünk akkor már tél volt. hirtelen már nem volt ott apu, egyedül voltam az utcán és mentem haza felé, szakadt a hó és a járda annyira jeges volt hogy folyamatosan elestem. léptem, és rögtön elestem. a jég a járdán viszont olyan volt, mint a jégvirágok az ablakon, szóval gyönyörű szép, és egyáltalán, minden nagyon szép volt. ja és senki más nem esett el a járókelők közül csak én, de olyan volt mintha ezt senki észre se venné..


2010. szept. 27. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez apukáddal való viszonyodra utal... nekem elsőre ez ugrott be. A hónak is többféle jelentése van egyébként, de furcsa, hogy apud eltűnt, meg hogy tél lett...
2010. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent! Az álmok sületlenségek. Az ébren megélt, de nem tudatosult dolgok öntudatlan állapotban a felszínre jönnek, és ezekből lesznek ezek a zavaros marhaságok.


Megoldás: könnyű vacsora és filmvígjáték estére.

2010. szept. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!