Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmok terhességről. Mit...

Rémálmok terhességről. Mit jelentenek? Nem vagyok terhes és nem is esedékes még.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, bőven ráérek még, nem is vágyom még gyerekre.

Rendszeresen rémálmaim vannak arról, hogy terhes vagyok esetleg szülök és közben azt érzem, hogy nem én nem akarok gyereket, nekem nem kell gyerek.

Nem is agyalok ezen, hiszen se kapcsolatom és még fiatal is vagyok. Miért jönnek ezek az álmok mégis?


2022. okt. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg mert nem akarsz gyereket, félsz, hogy teherbe esel.
2022. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván ez a legkézenfekvőbb, de mint írtam erre én nem gondolok állandóan.

Nincs is kapcsolatom jelenleg, gyógyszert is szedek, nem kell folyton a teherbeeséstől aggódnom.

2022. okt. 5. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet tudat alatt félsz a terhességtől és attól hogy gyereked lesz és ezért álmodsz ezzel
2022. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tudi333 ***** válasza:
A társadalmi elvárás és annak megfelelés. A környezetedben lévő emberek elvárásai, berögződések, programok amik így jönnek felszínre a tudatalattidból. Ezt szimbólizálja az álmod.
2022. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!