Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa álom?

Mit jelent ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy világvége volt, de ezt az álmomban nem tudtam, így utólag felkelve jöttem rá hogy eléggé olyanok voltak az események, ami világvégéhez illenek. Szóval ültem az autónkban, mellettem vezette valaki az autót, de nem tudom ki és szembe jött néha pár busz, amik akkora ívben vették a kanyart, hogy előttünk átmentek a mi sávunkba és onnan előttünk le az út szélére jobb oldalra, és majdnem nekimentünk az összes így jövő busznak:S nagyon ijesztő volt. Aztán az út 2 oldalt teljesen tűzbe borult, úgy mentünk gyorsan el mert már szinte minden lángolt. Én pedig mondtam hogy felgyulladt a házunk is, és oda lett mindenünk.


Még volt valami, de az nem jut eszembe, de le fogom írni már ha eszembe jut.


2010. szept. 26. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán Holnapután vagy a 2012 utóhatása. Nem hiszem, hogy prófécikus álom, vágyálom meg egyáltalán nem lehet, hacsak nem akarsz egy jó kis világvégét összehozni, és nem fáradozol minden erőddel rajta :) Lehet, stresszes vagy, azért álmodsz ennyire kegyetlen dolgokat, nyugi, lazíts, egy forró habos kakaó és valami jó film sokat segít (nem a 2012..:))
2010. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az lehetséges hogy stresszes vagyok, de ilyen világvége filmeket sosem néztem meg:))

Szóval tuti hogy a stressz miatt van..:S

2010. szept. 26. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Messziről látott baleset: rosszat kívánsz valakinek. Baleset, amit elszenvedsz: valamit nagyon megbántál.

Tűz:

Általában szerelem, szenvedély, temperamentum. Tüzet gyújtani, éleszteni: szerelmi kihívás; tábortűz: másokért szívesen végzett munka, jó beilleszkedő képesség; tüzet gyújtani kályhában, kandallóban: szeretet, a családért való tevékenykedés; tűzbe esni: rajongó szerelem; házat, szobát meggyújtani: árült veszélyes szerelem; hasznos tárgyat tűzbe dobni: túlzott áldozatvállalás; éghetetlen anyagot például üveget tűzbe dobni: viszonzatlan szerelem; szenvedélyes, erős elhatározás. Éghetetlen anyagot sikeresen meggyújtani: varázserőt tulajdonítasz magadnak. Másra, másokra rágyújtani házat, szobát: fanatikus, szélsőséges elképzelések. Szimbólumot, képet meggyújtani: a magad indulatait feltételezed másokról; a tiedéhez hasonló szenvedélyt hiszel ott is, ahol ez nincs. Tüzet adni, kapni: szerelmi kaland: tüzet oltani: gyötrő féltékenység, szerelmi irigység.

2010. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a balesetet közelről láttam

amúgy köszi a választ :)

2010. szept. 29. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy a stressz.Mondjuk én olyankor álmodok ilyeneket ha lefekvés előtt telekajálom magam,hogy már tényleg nem megy le semmi szó szerint.Én azt álmodtam,hogy a II.Világ háborúban vagyok és zuhanok egy repülőgéppel amin csak nekem nem jutott ejtőernyő :-)).Szóval elég furcsa dolgokat tudunk álmodni.
2010. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!