Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan oldalt keresek amiben...

Olyan oldalt keresek amiben álmok megfejtéséről van valami leírva, vagy könyvet. Tudtok ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés
Olyan furákat álmodok mostanába de egyáltalán nem értem és meg akarom fejteni... Segítsetek pls : )
2010. szept. 21. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az összes álmoskönyv és álomfejtő oldal baromság, mert:

1. az álmokat nem úgy kell értelmezni, hogy most pl. a kutya ezt jelenti, és kész;

2. ha mégis úgy lenne, hogy a kutya bizony azt jelenti, és kész, akkor meg pont az a fail az egészben, hogy mindegyik szakirodalom és oldal teljesen más jelentést ír a kutyához.


Ám mivel a kivétel erősíti a szabályt, így létezik jó(!) álmoskönyv is:

Szepes Mária - Álomszótár / Az álom mágiája (mind2 címen keresheted, tartalma ugyanaz, csak a kiadás más.)


Ez a könyv gyak. nem olyan, mint egy telefonkönyv, viszonylag kis részt tesz ki benne maga az álomszótár. Pont azért, mert az álmok szubjektívek, nem lehet univerzális álmoskönyvet írni, ami mindenkire vonatkozna. Éppen ezért érdekes olvasmány, afféle tankönyv az álomfejtéshez.

És 1000 respect Neked, hogy annyi idő után Te vagy az első kérdező ebben a rovatban, aki nem olyan kérdést tesz fel, hogy "ezt álmodtam, mit jelent?"

2010. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az almodo, igy a megfejtes is nalad van.


Hogyan telnek a napjaid?

Milyenek a gondolataid!


Erzel-e valami fajta felelmet, van-e olyan dolog az eletedben, amit nem tudsz megoldani?


Nos ezeket vizsgald meg, s aztan mar konnyebb lesz a megfejtes.


Az almok lehetnek a napi gondolatatok folytatasai is, de lehet egy belso felelem, megoldatlan problemara a valasz is, vagy egy figyelmeztetes is!


Amikor mar tobbszor almodod meg ugyanazt, akkor figyelmeztetesrol van szo.

2010. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


én itt szoktam megnézni, hogy mit jelent az álmom, és ha belegondolok, rávetítem az életemre, tényleg igaz!

2010. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2010. szept. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!