Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Először nem tulajdonítottam neki semmit, de mivel rendszeresen viszatérő álom kíváncsi lennék van e neki valamilyen jelentése.

Van egy akváriumom ( a valóságban is van, az álmomban is pont úgy jelenik meg) de a halak eltünek belőle, a szobában szét vannak "szórva" mintha el lennék rejtve én meg őket próbálom megkeresni, de nagyon kell sietnem nehogy elpusztuljanak a levegőn. Bár ehez képest legaláb 30 percig keresem őket.

Lehet hülyeségnek hanzgik de rendszeresen ezt álmodom legaláb havi 1x 2x. Általában mindig van velem valaki álmomban de nem segít soha senki, mindig egyedül keresem a halakat. Ma is ezt álmodtam, most mindet megtaláltam, de volt hogy elpusztult néhány mire meglettek...


2010. szept. 20. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

akvárium

Vonzalmadnak rideg fogadtatásban van része.

2010. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
aznap bújócskáztál és nem te nyertél
2010. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!