Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miről álmodsz leggyakrabban?

Miről álmodsz leggyakrabban?

Figyelt kérdés

Én évek óta rengeteget álmodok azzal, hogy gyermekeim vannak. Azt hiszem azért lehet, mert mióta az eszemet tudom, a legnagyobb vágyam az, hogy anya legyek, ez kamaszkoromban még inkább megerősödött bennem - és milyen szépek ezek az álmok!

Bár, reggelente néha a szívem szakad meg, mikor rájövök, hogy csak álom volt az egész...

Nos, nektek vannak folyton visszatérő álmaitok, ugyanazokról a dolgokról? Sejtitek az okát?


18/L


2010. szept. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arról hogy megölök valakit...:( Mindig nő az illető...már kérdezgettem máshol is hogy miért van ez,mert az életbe nagyon kis szótlan és visszahúzódó lány vagyok,sose tudnék senkit bántani. Egyszer azt olvastam,hogy lelki megkönnyebbülést jelent... hát remélem.
2010. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem Rólad, de családosodj le még mielőtt a szíved megszakad.
2010. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én általában mindig a régi sulimról álmodok, a régi barátokról és arról, hogy velük vagyok ,velük megyek valahova.

Vagy általában menekülős álmaim vannak, hogy valaki üldöz engem és néha utolér.

2010. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az exemről, hogy újra összejövünk.

És mielőtt lediplomáztam egyfolytában terhes voltam álmomban, de ahogy végeztem megszűntek az ilyen álmaim.

2010. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig barátokkal/osztályátrsakkal álmodok valami olyat aminek nincs is nagy értelme múltkor pl.: azt álmodtam hogy hamburger evett meg engem.... azelőtt hogy osztálykiránduláskor egy pusztán megálltunk és élőholtak támadtak ránk... volt olyan hogy világ vége lesz következőnap bejelenteték a tv-be és barátokkal / fiúk lányok vegyesen/ lementünk egy alagsorba hogy mi túléljük a világvégét és túéltük és a mi kis föld darabunkat /mert felrobbant/ nekünk kellett benépesiteni... én mindig ilyen nagyon elvontat szoktam valmiért
2010. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én mostanában szinte csak arról, hogy előadáson ülök és semmit sem értek az anyagból (még álmaimban is az átkozott egyetem kísért:). De sokszor szoktam még arról is álmodni, hogy magammal verekszem.

21F

2010. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!