Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az utóbbi időben nem...

Girlll3 kérdése:

Ha az utóbbi időben nem álmodtam a szerettemmel, aki egy éve meghalt és nem búcsúzott el tőlem álmomban sem, akkor mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Átkelt vagy vmi? Vagy csak sikeresen feldolgoztam az egészet vmennyire és ezért van ez? Álmotokban elbúcsúzott már tőletek végleg az, aki elhunyt és fontos volt nektek? Hiányolom az intenzív álmaimat, annyira mások voltak ezek az álmaim, mint a normál álmok, több szempontból is.

2022. márc. 14. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene elbúcsúznia? Úgy írod ezt, mintha valami szabály lenne...
2022. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert én elbúcsúznék... Szóval magamból indultam ki. Ennyi.
2022. márc. 14. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, jelenleg egy tanuló világban van.

Már nem itt, nem is az asztrál síkon, vagy bárhol itt, de nem is született még le és nem tért még haza, hanem fejlődik valahol.


Ritka amikor elbúcsúznak az embertől álmában.

Általában ilyeneket nem is engedélyeznek fentről ezen a bolygón.


Nekem mamám mostanában halt meg. Én pár órát beszéltem hozzá összesen pár napig. Remélem figyelt...

Ennyi.

2022. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező "elbúcsúzni". Te sem tudhatod mit tennél, miután meghaltál, csak amikor odaérsz. Búcsúzz el tőle te.
2022. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nagymamám ma egy hónapja halt meg, nagyon hírtelen, betegség meg mindenféle baleset nélkül. Csak lefeküdt és meghalt. Én pedig 6 nappal azelőtt láttam, nem tudtam elbúcsúzni, ahogyan senki se, de nekem ez volt a nagy szívfájdalmam. Mint mindenkinek. De valahogy nem tudtam elfogadni, minden percben csak az járt a fejemben hogy el akartam volna búcsúzni tőle, mivel mikor utoljára láttam, aludt, és nem ébresztettem fel.

Eddig 2x jött el álmomban, hogy tudjam megölelni,megpuszilni, elbúcsúzni, de azt mondta még jön ha engedik. Higgy benne, ha egyszer ő is akar és képes eljönni, akkor el is fog, csak lehet nem vagy olyan állapotban, hogy tudd fogadni. Lehet nagyon felzaklatna és éppen ezért nem jön. Türelem, mert akkor jön mikor te nem is gondolnád, de lelkileg fel nem vagy készülve rá. Leírhatatlan érzés, nagyon sok szeretettel meg békével amit ő hoz magával, onnan, ahol van, gyógyító jellegű. És eddigi álmaimhoz semmihez sem hasonlítható.

2022. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!