Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem szoktam foglalkozni álomfejtéssel, mert különösebben nem érdekel,viszont a tegnapi álmom folyamatosan eszembe jut és nagyon kíváncsi vagyok mi az oka, mit jelenthet.


Nem volt még sosem ehhez hasonló álmom

Egy erdőben voltunk, a "tisztáson". Nem emlékszem minden emberre, viszont tudom hogy ott volt a bátyám, és pár olyan ismerősöm akik nem túl közeliek (tehát nem bizalmasok) viszont volt már rá több alkalom, hogy közös programot csináltunk,szóval mondhatni jó ismerősök.


Tüzet gyújtottunk, és beszélgettünk, a tisztás út felőli oldalán állt az autónk, amivel oda kimentünk, így az utat nem igazán lehetett belátni tőle, de egy ismerősöm, Kristóf valamiért elsétált az autóig, majd kiabált hogy ott jön egy hiéna!

Mindenki csak nevetett, hiszen egy közeli kis falu erdejében voltunk, és ugyan mit keresne Magyarországon egy hiéna? Szóval mindenki kinevette, de én megijedtem és odafutottam hozzá.

Láttam hogy tényleg ott jön egy hiéna. Nyugodtan látszott, kényelmesen sétált felénk. Kiáltottam, hogy tényleg ott van, és itt nem emlékszem minden részletre, hogy ki hová menekült de a társaságunk több tagja felmászott egy fára.

Én is felmásztam egyre, bár nem tudok fára mászni, de álmomban tudtam,és vártuk hogy elmenjen a hiéna.

Körbe"szaglászott" és úgy tűnt nem vett minket észre, és tovább akar állni

De ekkor a társaságunkból valaki szándékosan leugrott vagy valamit ledobott a hiénára (nem emlekszem pontosan), ezt követően vadásznak tűnő emberek kezdtek lőni ránk, sokmindenkit lelőttek, de még nem halt meg mindenki, én sem.

Még mindig a fán voltam, lenéztem a földre és ott állt a hiéna, a nevetését hallottam.

Majd azt hiszem felébredtem...


Többször eszembe jut azóta, mintha az agyam logikát keresne benne, pl hogy miért nem ültem be a kocsiba,vagy hogy ezek az emberek küldték a hiénát előre ránk stb stb..


Mit jelenthet?



2022. febr. 19. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg álmoskönyvben a neten. Én az erdő, a hiéna, és a vadász szavakra keresnék és ebből tenném össze.
2022. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy szociális dolgok köré épülő álom.



Az erdő lehet egy idegen, kissé zavarba ejtő közeg, ami bár szép, mégis magában hordoz valami elemi bizalmatlanságot, az eltévedés vagy az állatok előjövetelét.


Talán tartassz attól, hogy hogyan reagálnak egy zavarba ejtő szituációra?

Vagy hogy menngire hallgatnak valakire, aki valós veszélyre figyelmeztet?


A hiéna első sorban nem ragadozó, hanem dögevő. Ha teheti, nem támad élőre, csak ha nagyon meg van szorulva.

Szerintem ez a vonás fontos, pláne, hogy nem volt alapból odaillő állat.


Lehet esetleg egy váratlan probléma vagy veszély, amit nem vesznek a rokonok komolyan, bár nagyon is valós?

2022. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!