Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ilyen érzésem...

Miért van ilyen érzésem álmomban? (több lent)

Figyelt kérdés

Csomószor van olyan, h egy tök normális szituációban (pl. a suli udvara) futok, és egyszer csak nem bírom kinyitni a szemem, leragad, mintha hullafáradt lennék. Tudok mozogni, hallok rendesen, de nem látok. Ha nagy nehezen sikerül kinyitnom pár másodpercre homályosan látok, aztán újra. Olyasmi, mintha késő este, mikor fáradt vagyok tv alatt majdnem elalszom, de a valóságban pislogok párat, aztán újra oké. De amikor álmomban jön elő, nem tudok semmit tenni. Nagyon rossz érzés, mert ugye nem látok, pedig némely helyzetben igen fontos lenne.

Szerencsére már rég volt ilyen, de azért érdekelne, miért lehet... ötlet?


2010. szept. 11. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

most azt várod, hogy azt mondjuk, hogy ez nagyon különös és különleges ember vagy?

velem is szokott ilyen lenni

főleg, hogy ez az álomodás vele járója

2010. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs benne semmi természetellenes
2010. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező egyáltalán nem azt várta, hogy nevezzük különlegesnek :D:D


Én ezt is a "tehetetlenség"-álmok közé sorolnám.Mint amikor valaki futni szeretne,de nem tud.Te látni szeretnél,csak nem tudsz.

2010. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy huha de különleges fantasztikus dolgokat álmodok!!!

Azt írtam: érdekelne, miért lehet!

3. válaszoló te legalább értelmes választ adsz és nem oltogatsz!

És írtam, hogy nekem csomószor van ilyen, és nagyon kellemetlen, bár már jó ideje nem találkoztam vele. Ha másoknak is volt ilyen, szívesen meghallgatnám milyen szituációban, és mit tett ellene. (hátha jutok valamire logikára)

Köszi annak aki válaszol, és nem csak leszól!!! (1.-2.)

2010. szept. 11. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem látsz álmodba mert csukott szemmel szokás aludni. :D Megne sértődj! :)
2010. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
-.- ehhez kellett tehetség :D
2010. szept. 12. 16:12
 7/7 anonim válasza:
én álmomban futni próbálok, de csak nagyon lassan megy, kb egy kisbaba is utol érne 4kézláb:D de nem törődök vele, amíg csak álom addig nincs baj
2010. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!