Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális hogy így álmodok?

Normális hogy így álmodok?

Figyelt kérdés
Nah megpróbálom leírni, először is nagyon ritkán álmodok (vagy emlékszem rá), de amikor igen, valahogy nem tűnik olyan értelmetlen összehordott képeknek mint anno, felismerek pár dolgot amin aznap nagyon agyaltam. Másrészt álom közben gyakran rájövök hogy álmodom, és ilyenkor vagy felébredek, vagy nagyon ritkán mintha átvenném az irányítást fölötte. Hallottam hogy ilyenkor a logikai központ kikapcsol, akkor mégis hogy lehet ez? Hisz épp egy logikus gondolat vezet rá álom közben a felismerésre.
2010. szept. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is venni szoktam a lapot, ha álmodok és akkor tudom nem kell komolyan vennem a történteket és felébredek a legtöbb esetben. Érdekes dolog ez. :-)
2010. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A logikai központ mégsem kapcsol ki teljesen, vagy rendhagyó módon egy más terület is át tudja venni az egyes feladatait, vagy a lassú ébredés fázisában és/vagy egy r.e.m. nélküli szakaszban vagy. Ez nem természetellenes, csak szokatlan, de több esetben is hallottunk róla. Akár jó dolog is kisülhet belőle :) Ha nem okoz gondot (ugyanúgy kialszod magad, frissen ébredsz), akkor nem kell vele foglalkozni.
2010. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nagyon nem tudom kialudni magam, csak ha álmodok...
2010. szept. 11. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl magamat tekintem logikai központnak. Úgy értem, hogy lélek vagyok. Magamat nem tudom kikapcsolni, ezért jövök rá dolgokra álmomban. Velem is volt olyan, hogy egy rejtélyt vagy problémát csak álmomban tudtam megfejteni, amikor minden csendes és nyugodt volt, és nem zavartak külső ingerek. Viszont végig tudatában voltam, hogy álmodok és hogy én gondolkodom, mégsem voltam ébren. Persze, ha nem gondolod úgy, hogy lélek vagy, akkor akármi mással lehet ezt még magyarázni.
2010. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!