Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a sulis álom?

Mit jelent ez a sulis álom?

Figyelt kérdés

Pár napja végleg szakítottunk a párommal. Nagy lelkiismeret furdalásom van miatta és hiányzik is de tudom hogy hosszútávon így lesz jobb, de még nagyon fáj.

Ma éjjel azt álmodtam hogy ugyanúgy együtt voltunk mintha semmi nem történt volna és kocsival visszamentünk abba az általános iskolába ahová együtt jártunk régen. Leparkoltunk a kocsival és ott volt az igazgatónő , talán beszélgettünk vele meg bementünk a suliba, a helyre, épületre is emlékszem.

Ez így pszichológiailag vagy akár ezoterikusan mit jelenthet?


25/n



2022. jan. 2. 16:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és álmomban az igazgatónő nagyon örült "nekünk " hogy együtt vagyunk, mikor kinyitotta a párom a kocsiajtót a saját oldalán hogy köszönjön az igazgatónőnek. De velem az igazgatónő nem volt már kedves, mondjuk amikor odajártam is folyton fura meg bunkó volt velem. De kettőnknek örült meg azt mondta hogy ezt nem is gondolta volna és nagyon jó hogy együtt vagyunk.
2022. jan. 2. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert szakítottak és téged ez meg viselt azért álmottad ezt.

Valószínűleg az igazgató veled azért nem volt kedves mert ez azt akarta jelenteni az elválás meg írtad hogy te nem kedveled őt. Amikor együtt voltatok és igazgató örült hogy össze jöttetek az meg hogy neked hiányzik. ^_^

2022. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!