Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek abban, hogy elhunyt...

Hisztek abban, hogy elhunyt szerettünk megjelenhet álmunkban?

Figyelt kérdés
Apukámmal álmodtam, aki már 8 éve elhunyt. Nagyon fura volt maga az álom. Otthon voltam a gyerekkori házunkban a szobában és egy ablak szerüségen néztük az embereket, majd kérdeztem tőle, hogy nem magányos? Majd mondta, hogy nem és többen is megjelentek a szobában, akiket fel is ismertem. Majd kinyúltam az ablakon és azt mondta, ne menjek ki a házbol, mert nem térhetek vissza (ebbe az életembe). Meg olyanokat kérdeztem tőle, hogy létezik e isten, meg hogy hol lakik.Bár a válaszokra már nem emlékszem. :(

2021. aug. 27. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Álmunkban bármi és bárki megjelenhet. Ismerős vagy idegen személyek, helyszínek, egészen változatos szituációkban.
2021. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Szimulációban élünk, ezért nincsenek elhunytak csak olyan személyek akik a lomtárban várakoznak törlésre. Néha viszont a törlés helyett egy vissza állítási folyamat lép életbe és olyankor bárki visszajöhet a kódnyelvbe.
2021. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy azokkal az emberekkel álmodunk, ill. arcokkal, akikkel találkoztunk már valahol, valamikor. Akár csak az utcán sétált el melletted, vagy közeli ismerős.

Ezáltal természetes, hogy elhunyt szeretteddel álmodsz.


Anyukám egyébként nagypapám halála után sűrűn álmodott vele.(Temetőben ott állt a sírja mellett a papa, és mutogatott neki, hogy menjen oda. Meglátogatta másnap, és azt mondta, jobb lett a lelke tőle)


Talán ha meglátogatod te is, az jót fog tenni Neked! :-)

2021. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En sokszor almodok anyukammal pedig mar 22 eve meghalt.Ha vele almodok akkor almomban sokat beszelgetunk vagy valami jo dolgot csinalunk kozosen de ha felebredek akkor max 1-2 orat emlekszem arra,hogy mit mondott es utana mar keptelen vagyok felidezni az almot. Szamomra ez erdekes.
2021. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Girlll3 ***** válasza:
100%
Igen, velem is megtörtént. Álmodtam az elhunyt szerettemmel nem is egyszer.
2021. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kétszer fordult elő. Az első a dédnagymamámmal arra nem nagyon emlékszem mert pár éves voltam, az is már több mint húsz éve. A másik nyugodjék keresztapámmal. Egy teljesen normális nap volt, mint amikor élt. Beszélgettem vele mindennapi témákról, a "vicc" az volt a dologba hogy a beszélgetés során sokáig nem volt az eszembe hogy akkor már egy éve nem élt. Majd egy pillantra átkapcsoltak nekem és eszembe jutott higy nem él, ekkor meg is kérdeztem tőle hogy "Te anúgy nem haltál meg?" Nem szólt egy szót se de az tekintete teljesen természetes volt, magyarul hülyének nézett. Ennyire emlékszem.
2021. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hinnék benne, akkor kérdésed magyarázata is hazugság lenne. ("Apukámmal álmodtam, aki már 8 éve elhunyt.")

Álmainkban bármi, még a lehetetlen is lehetségessé válhat/válik.

2021. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, abban is hiszek, hogy filmszereplők is megjelenhetnek benne. Vagy könyvszereplők. Utóbbi velem mondjuk nem történt meg.

Viszont olyan pl volt hogy olyan űrlénnyel álmodtam, ami nincs.

2021. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Az én álmaimba földönkívüliek próbálnak belépni nagy mértékkel. szonda ipsos elvégzése után is azt tudom mondani, hogy megjelenhetnek bárhol egy pillanat alatt.
2021. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!