Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam vele?

Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés
Volt egy srác a nyaralás alatt, az egyik büfében dolgozott, sokszor szemeztünk, de több nem történt. Most éjszaka mégis vele álmodtam és annyira életszerű volt, meg annyira jó. Közbe meg úgy érzem hogy egy másik sráccal tök jól alakulnak a dolgok, kezdek szerelmes lenni. Akkor miért nem vele álmodtam?
2010. aug. 30. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

"egy másik sráccal tök jól alakulnak a dolgok, kezdek szerelmes lenni"

Csak erre koncentrálj.Mert ez a valóság.


A másik a múlt.Csak egy álom semmi több.Bárkivel álmodhatsz aki jelen van(volt) az életedben.Még azzal is akit csak egy pillanatra láttál.De te nem az álmaidban élsz,hanem a valóságban.

2010. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van...Szerelem első látásra úgyse létezik...de ha lenne lehetőséged rá megkeresnéd vmelyik ismerőskeresős oldalon? Mert több munkatársa is fent van, csak a nevét kéne megkérdeznem...
2010. aug. 30. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az érdekes hogy semmit nem tudsz róla,mégis képes lennél futni utána,és alárendelt helyzettel nyitni.Ha hiszel a sorsban,akkor tudod hogy nincsenek véletlenek.Minden oknak van okozata,és fordítva.Nem véletlenül nem jöttetek össze,de te mégis azt hiszed hogy kihagytál valamit.Most vissza akarsz térni az idő lapjain át,és meghamisítani a történelmet.

Próbáld meg.Vesztenivalód nincs.Csak a büszkeséged veszítheted el,de azt is csak egy rövid időre.És vigyázz a férfi-nő szerepekkel,nehogy fenekestül felforgasd.Bár ahogy mondják,szerelemben mindent lehet.Még ezt is.

2010. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, dehogy futok én valaki után. Ha úgy alakul majd megtalál. Már tavaly is találkoztunk úgy is, 1 évet még várhat:DD Hiszek a sorsban:)
2010. aug. 31. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod ezt már szeretem mikor van benned büszkeség.A szerelem meg fog találni.Nem bújhatsz el előle.Ne is próbálkozz.

Ha kellek még,akkor a tudományok topicban megtalálsz.Amúgy nagy hajókkal a háttérben a büfében leszek. bye B)

2010. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy:)))
2010. szept. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!