Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a jelentése?

Mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátnőmmel több mint egy hete, róla álmodtam az utóbbi napokban többször is.

Az egyikben azt,h fojtogatom :( és azt mondom neki közben,h nem tudok már mást csinálni. Huh de rossz volt.

A mai álmomban pedig azt,h kibékültünk, minden rendben van. Beszéltünk is, h mindent megbocsájtunk egymásnak. Ez meg annyira valószerűnek tűnt, h amikor felébredtem még át is akartam ölelni... és akkor jött a felismerés,h nincs is mellettem. :(

Más álmomban meg csak beszélgettünk, arra nem emlékszem,h miről. Vagy láttam, néztem.

Olvastam,h vannak olyan álmok is, amelyek megvalósult óhajokat, félelmeket mutatnak be... ez valami olyan lehett...


2010. aug. 29. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hiába szakítottatok,a barátnőd még mindig foglalkoztat,benned van.A fojtogatás,kibékülés jelentheti azt az erős,változó érzelmi állapotot amit a szakítás körül átéltél.Még el kell telnie egy kis időnek amíg az érzelmeid kisimulnak,és újra kiegyensúlyozott leszel.
2010. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!