Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy férfisztár akit nagyon szeretek, mert szerintem tehetséges ,de semmi többet nem érzek iránta!De az utóbbi időben elkezdtem vele álmodni!az álmomban beszélgetünk és nevettünk, a következő álmomban már hozzámért az ezt követőben már megcsókolt,aztán már lefeküdtünk meg minden sőt még olyan is volt, hogy feleségül akar venni meg ilyesmik!Aztán felborult a sorremd és összevissza álmodtam vele:Egyszer csókolóztunk aztán csak szemeztünk meg össze-vissza!De miért álmodok ilyeneket?Lécci segítsetek, mert azt nagyon megköszönném!
2010. aug. 27. 16:11
 1/9 xXxOoOxXx válasza:
Ki az a sztár? Nem muszáj a nevét elárulnod, csak mondjuk a foglalkozását. :)Színész? Énekes?
2010. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
valószínűleg hiányzik az életedből az, amiről álmodsz. Szerintem véletlen, hogy ő az. Nekem is vannak ilyen álmaim. viszont voltam egy látónál és ő azt mondta, hogy nem minden álom álom, hanem van köztük üzenet is. Én megálmodok dolgokat, de ez persze csak utólag derül ki
2010. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nos az utóbbi időkben lehet,hogy gyakran beszéltél róla vagy gyakran gondoltál rá vagy ilyesmi...az agy "megemészti"azokat az információkat ami történt veled a napokban vagy gondoltál rá.Ezért álmodhattál azzal a bizonyos sztárral.Én bevallom imádom Vitaly Petrovot és pár héttel ezelőtt én is sokszor láttam álmomban mivel a napokban sokat gondoltam rá!Ez lehet az oka remélem tudtam segíteni:D
2010. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Énekes, de többet nem árulok el, mert kiröhögnétek ha megmondanám a nevét!

Azért kössz, de valaki nem tudná megmondani, hogyan tudnám leállítani ezt a róla szóló álomzuhatagot?

2010. aug. 27. 17:02
 5/9 anonim válasza:
írd meg privi be: D nem nevetlek ki.. utánna én is megmondom nekem ki tetszik.. XD
2010. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem is írd meg légyszi :)

Nem nevetlek ki, de ha én megmondom neked, hogy én kibe vagyok (voltam) szerelmes, te biztos ki fogsz nevetni :D

2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell szégyelned, hogy ki a kedvenced!Én ekmondom ki az enyém: Sp!Sőt még az AFC-t is szeretem.És?Én más vagyok mint te, én ettől vagyok saját magam!
2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem én a titoktartás nagymestere vagyok és nem rontok ezen a tényen!Jah, és nekem nem tetszik az illető csak a tehetségét imádom!(:
2010. aug. 28. 14:45
 9/9 xXxOoOxXx válasza:

Szerintem azért álmodsz vele, mert sokat hallgatod a zenéjét. Mivel tetszik neked, amit csinál, sokat törődsz vele. Folyton rá gondolsz, mintha szerelmes lennél belé.:) Nekem is volt hasonló álmom. Ha valamire nagyon sokat gondol az ember, azzal előbb-utóbb álmodni is fog. Legalábbis én ezt tapasztaltam magamon. Én is nagyon szeretem egy énekesnő zenéjét, szeretnék tőle egyszer autogramot kérni. És már olyan sokszor elképzeltem a szituációt, hogy álmomban is előjött.:D

Szerintem csak úgy tudsz véget vetni az efféle álmaidnak, ha kevesebbet hallgatod, illetve nem gondolsz rá olyan sokat.:)

2010. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!