Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudtam álmomban...

Miért nem tudtam álmomban megcsókolni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, de nagyon messze lakunk egymástól (évente egyszer találkozunk, de már 15 éve) és még nem mondtam neki hogy mit érzek iránta.

Azt álmodtam hogy elmentünk sétálni, és majdnem elütötte egy vonat,de én megmentettem és akkor odajött és megölelt és éreztem hogy meg akarom csókolni de nem ment, csak ölelni tudtam. Ez mitől lehetett?


16/F


2010. aug. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ébredésközelben voltál már nagyon:)

Én az álmok elején szoktam "kiélni" maga így, a többi részében már az álom vezetheti önmagát.

2010. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
16 évesen nem akarhatsz távkapcsolatot. Ezzel valahol te is tisztában vagy. Ezért. Szerintem. :)
2010. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeritnem is az előző.


Én egyszer álmodtam azt, hogy meghalt a pasim ( csak az álmomban volt pasim) és a haverja folyton vigasztalt és szerelmes lettem belé, aztán egy kínai család ágyán voltunk négyen (pasi, én meg két haver) és megcsókoltam ő meg visszacsókolt... aztán tökre filmszakadás mert a kínaiak kisvonattal a mocsárban vitték körútra az üzletembereket.

2010. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!