Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? 2. rész xD

Ez mit jelent? 2. rész xD

Figyelt kérdés

Légyszives előbb az előzményt olvassátok el: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1079486-..


Szóval, 2 napja megismertem valakit egy összejövetelen, és mesélt a lányáról, sokban hasonlít rám, de itt most az a lényeg hogy megnéztem az iwiw-en a képeit. Nagyon tetszik ez a lány és még akkor éjjel Vele álmodtam... Na most lehet hogy ő lenne az a lány akit kerestem oly sokat?? Azt álmodtam hogy vele jártam és nagyon szerettük egymást és csókolóztunk stb... köszi a válaszokat előre is.


2010. aug. 23. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit hogy ez a csaj akit néztem képeken soha az életemben nem láttam de mégis ismerős viszont egyáltalán nem olyan külsőre mint ami a korábbi álmomban volt.De nagyon tetszik :)
2010. aug. 23. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tuatalattid jelezte, hogy ő illik hozzád :)
2010. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) várom a további válaszokat is :)
2010. aug. 24. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a tudatalattid jelezte, lehet, hogy egyszerűen csak meg kell ismened! De az mindenképpen lényeges, hogy róla álmodtál.

Szerintem biztos, hogy kapcsolatba kéne vele lépned :)

2010. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. :)
2010. aug. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!