Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek is akkor most...

Utolsotroger kérdése:

Szerintetek is akkor most ebből kéne élnem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy: elmentem bebaszni a haverokkal, elmentünk egy helyre, filmszakadás. Másnap reggel találtam a zsebemben egy köteg 20ezrest. Megyek a haverommal vásárolni a pénzből és kérdezem hogy mi volt az éjjel, mert nem emlékszem semmire, erre azt mondja, hogy úgy bebasztál, hogy nekiálltál sztriptizelni gazdag kínai meg japán lányoknak és mindenki röhögött mert fékcsíkos volt a gatyád és teletömtek pénzzel, de feltették a jutyubra és ott megnézheted...
2010. aug. 23. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A pasik szerint biztos, de szerintem ez marhaság, miért aláznád meg magad egy álom miatt?
2010. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát.....ész nem kell hozzá, ami a te esetedben csak előny.
2010. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Van aki ebből él, de van olyan is, aki testmasszázst vállal (nem erotikusat) az egyedülálló nők meg élvezkednek. Persze mindenki azt mondja, hogy sok ülőmunkát végez és görcsben vannak az izmai, de a valóság, hogy pasi csak így jut nekik és más nem taperolja őket. Az ismerős meg kihasználja a nőket, akik még fizetnek is neki persze a gyógyító jellegű masszirozásért.
2010. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor én ezek szerint szellemvadász leszek? xD (Sok szellemes álmom volt)

Vagy ügyvéd.. xD mert egyszer meg akartam védeni egy számomra nélkülözhetetlen valakit halálbüntetéstől.

Persze szerencsére csak álmomban.

2010. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!