Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valakről álmodok az miért...

Ha valakről álmodok az miért van? MEgtudhatom belőle, hogy mi érzek iránta?

Figyelt kérdés

Ha valakről álmodok az miért van? Mert szeretem? Vagy mert annyit agyaltam rajta, hogy már álomban "sem hagy nyugodni"?


Egy fiúról álmodok. És nemtudom még,hogy mit érzek irnta. Az álom ebben segíthet? Utalhat a legmélyebb érzelmeimre?


2010. aug. 22. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoktál rá gondolni, ugye? :]
2010. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
néha én is szokatam álmodni pár régi osztálytársról vagy barátnőről pl. ha azt álmodom hogy az egyik bnőmmel nagyon jóba vagyunk az álmomba és segítünk egymásnak másnap tuti összekapunk
2010. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
:)) van egy olyan mondás: ha álmodsz valakiről az azért van, mert veled akar lenni, és a lelke kiszakad a testéből, h 1utt lehessetek :)) romantikus :P
2010. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen sokat gondolok rá, és mindennap beszélünk.


mi még nem találkoztunk:S mert nem egyhelyen lakunk


igen, ez is bennelehet, mert mondta, hogy ő szeret.



akkor ebből kiderülhet hogy én szeretem-e?


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT!!

2010. aug. 23. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Én valami olyasmit hallottam, hogy ha valakivel álmodsz akkor az a Valaki épp aznap,vagy akkor rád gondol...

Nem tudom mennyi igazság van benne.

De egyszer előfordult velem olyan, hogy a barátnőmmel rosszban voltunk, csúnya veszekedés volt nagyon...Nem is ez volt a lényeg. Egy éjszaka benne volt az álmomba, és megbánóan nézett rám azt mondta, hogy szeretné ha újra barátok lennénk... Persze akkor gondolkodtam rajta sokat, de végülis kb 1-2 hónap után kibékültünk. És megkérdeztem tőle, hogy akkor (lejegyzeteltem az álmom) gondolt e rám, vagy valamikor szept környékén gondolt e arra, hogy jó lenne velem kibékülnie? És azt mondta, hogy igen sokat gondolt rám akkor és sokszor gondolkozott azon, hogy megbánta azt amit tett...

Én hiszek abban, hogy akkor az a személy sokat gondolt rám és azért álmodok vele=)

2010. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy mert annyit agyaltam rajta, hogy már álomban "sem hagy nyugodni"?

ahha

2010. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Az álom a tudatalatti megnyilvánulása.Mindent amit látsz,az agyad rögzíti,és lekerül a "tárolóba".Sőt mind az öt érzékszerved által rögzített

élmények,hangok,ízek,szagok,tapintás,még az érzések is,minden gondolat,benyomások,ez mind a tudatalattidba kerül.És mikor alszol,a tudatalatti szemezget ezekből az emlék ideákból.De persze nem úgy ahogy a valóságban követték egymást,hanem össze-vissza kutyulja őket,ezért van az hogy a legtöbb álom zavaros,és kibogozhatatlan.

A kérdésed hülyeségnek tartom,hiszen azt hogy szeretsz-e valakit éber állapotban kell érezned.Ha nem érzed,akkor nem szereted.

Az hogy vele álmodsz,nem jelent mást,mint hogy jelen van az életedben.Ha esetleg olyat álmodnál,ami már a szerelemhez köthető PL:smaciztok álmodban,akkor ez már nem zavaros idea,hanem tudatalatti vágyteljesülés,de ebben az esetben is érezned kell ébren a szerelmet.

2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a 11:14 válaszolónál is tudatalatti vágyteljesülés következett be,ő ébren szerette volna ha kibékülnek,és az álomban ez teljesült is.
2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én nagyon kedvelem a fiút, de mivel még nem találkoztam vele, így nem tudom, hogy szeretem-e és hogy szeretném-e.


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT!

2010. aug. 23. 13:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ismerős emberekkel álmodni, ha valami konfliktusom van velük vagy ilyesmi...

egyszer anyumat féltettem egy kutyától ami a házunk körül volt, erre este mit álmodok?! Anyumat féltettem, mert a bíróságon megbüntették olyan dolog miatt ami nem is volt igaz..

2010. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!