Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szóval biciglizek és nekihajtok a földön egy öszlopnak elesek majd olyan érzés tör rám, mintha zuhannék le az ágyba és egy nagy rázkódás közepén felébredek.


2. Mentem le a szüleimmel labdázni amikor kb 6 éves voltam és begurult a labda egy tüskebokorba én pedig utána ugrottam majd amikor kimásztam egy helikopter kb 8 emelet magaságban elhalad felettem és ismét felébred úgy rángatózva az előző felébredési módon.


3. Megyek kinézek a háloszoba ablakán és a vár mellet felrobban egy ATOMBOMBA . és én csak nézem majd megint az előző módon felébredek.

Ez az atombombás sokszor egymás után ismétlődött vagy 2 hétig


4.Egy tetőn vagyunk (én,3 oszt társam, szüleim, és 2 tanár + annak a férje/gyereke) A világ romokba hever a megmaradtak katonák üldözik mi elbujtunk a tetőn egy kis felvonó bejáratnál. majd amikor helikopterrel felénk értek megláttak és menekülőre fogtuk az utat én voltam a vezér és átmentünk deszkán ami egy másik ház tetejére volt erősitve a többiek mentek először én utoljára maradtam de a fa kettétört majd gyorsan ugrottam és belekapaszkodtam a ház oldalába. majd felébredtem az első módon.

Ebben az volt a legérdekesebb, hogy akkor a tanáromnak a valóságban még nem volt gyereke ott pedig volt és rá kétnapra kaptam a hirt a suliba, hogy az illető terhes. 8O


Egyenlőre ennyi jut az eszembe. De én azt nemértem , hogy miért úgy ébredek fel, hogy mintha zuhannék vissza az ágyba és felriadok közbe meg megrántom magam. De viszont nem midegyiknél van ez igy.


2010. aug. 18. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
még ezt elfelejtettem megálmodtam, hogy az osztály főnk elfog menni a suliból és mindenkitől az álmomba elbúcsúzott nekem is mondott valaki meg a többieknek majd felébredtem és másnap jelentette be , hogy elmegy de semmi búcsúskodás senkitől csak mondta
2010. aug. 18. 08:56
 2/6 anonim válasza:
azért mert jós vagy :)
2010. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ennek a zuhanásos dolognak megvan a tudományos magyarázata.. egyszer utánanéztem, mert nekem is volt hasonló, csak én nem álmodtam előtte, max röviden, és félálomban éreztem a zuhanást. próbáld meg google-ban keresni, hogy álom/elalvás/zuhanás ilyesmiket
2010. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha reálisan akarsz viszonyulni az álmaidhoz,akkor ezt ajánlom:


[link]


Ebből kiderül hogy az álmok a tudatalatti zavaros ideái.

2010. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te vagy a messiás
2010. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mi az a messiás?
2010. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!