Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnám megváltoztatni az...

Hogy tudnám megváltoztatni az álmomat, ha már képes vagyok a tudatos álmodásra?

Figyelt kérdés
vagyis irányítani nem tudom:S
2010. aug. 14. 21:07
 1/6 anonim válasza:
Olvastam valahol, hogy mondjuk, ha azt szeretnéd, hogy álmodban tudjad, hogy csak álmodsz, ahhoz annyit kell tenned, hogy a nap folyamán többször is fel teszed magadnak a kérdést, hogy "most ébren vagyok, vagy álmodom?".
2010. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen. Van, amikor nagyjából tudom irányítani. Valahol olvastam, hogy ezek attól függnek, hogy mennyire nyered vissza a tudatodat álmodban. Szóval ha nem vagy elég tudatos, akkor csak tudod, hogy álmodsz, de beleavatkozni nem tudsz.

Keress rá gugliban, hogyan lehet ezt jobban elsajátítani.


Pl ezen ad tippeket, hogy miket csinálj napközben:

[link]

2010. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ennek mi értelme van?
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. válaszolónak:) amúgy a valóságteszteket elszoktam végezni:)
2010. aug. 15. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Képes vagy a tudatos álmodásra, de még nem eléggé... Amúgy csak arra kell erősen gondolj, hogy ott legyél és azt csináld, amit szeretnél, ennyi. :)
2010. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én csak azt szeretném kérdezni hogy lehet kérdést kiírni most, hogy megújult az oldal?
2011. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!