Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MIt jelent ez az álom? Lent!

MIt jelent ez az álom? Lent!

Figyelt kérdés
Álmomban egy kis eredei házban vagyok,nem tudom honnan mentem oda,de menekültem valami vagy valaki elöl,aztán kimegyek a házbol,visszaakarok menni oda ahonnan jöttem de már nem tudok mert mindent züz borít ég a talaj és már semerre nem tudok menni!
2010. aug. 11. 10:49
 1/4 anonim válasza:

Valószínű azt jelenti,a mit látsz is.

Az életben valahonnan menekültél, azt hitted, már biztonságban vagy és elhagyhatod ezt a "menedéket" de vagy tévedtél és még nem múlt el a veszély, vagy eleve sosem volt biztonságos.

2010. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha a tudatalattid azt mondaná: "Hiába futsz, szembe kell nézned valamivel!


Jól becsapdáztad magad álmodban. :)

2010. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán csak egyszerűen álmodban felidéződött benned egy olyan helyzet amikor elmenekültél problémák elől és amikor már szembe kerülnél velük akkor azok súlyosabbak és már nem tudsz elmenekülni. Vagy egyszerűen érzed ,hogy bele fogsz kerülni egy helyzetbe.
2010. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem tervezed a szüleidtől elköltözést? :)

Mert nekem ez ugrott be erről,hogy elhagyod a biztonságot jelentő "menedéket" :)

2010. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!