Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom - mi a fenéért álmodom...

Rémálom - mi a fenéért álmodom mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés

Körülbelül hetente álmodom ugyanazt: egy fiú, akit hihetetlenül szeretek (elvileg én is tetszettem neki, bár semmi nem volt közöttünk), és aki vagy 100 kmre lakik tőlem, illetve akit nem is biztos, hogy látok még az életben, minden rémálmomban meghal. Mindig valami katasztrófa végett, teszem azt, itt a világvége (:D), vagy egy egyszerűbb balesetben.

Eléggé nagyon frusztráló már csak az is, hogy álmodom róla, mivel így nem könnyű elfelejteni, pedig tudom, hogy köztünk soha nem lehet semmi.

Szóval, a kérdésem az, hogy ez csupán a tudatalattim "kivetitése" az álmaimra, illetve a vágyakozásom utána? Vagy valami mélyebb értelme is lehet, már csak azért is, mert minden álmomban meghal... -.-" Valaki nálam ezügyben okosabb válaszoljon már... köszii :))


(a piszkálódó, dehülyevagy ba**meg válaszokat hanyagoljuk már légyszi.)


2010. aug. 8. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Mivel sokat foglalkozol az álmoddal, a tudatalattid újra és újra "előhozza"!
2010. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű azért mert szereted és aggódsz miatta, sokat gondolsz erre az álomra, és mindig visszajön... nemhiszek a médiumokba, deha az lenne akkor valószínűleg a srác vagy meghalt/ megfog
2010. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!