Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Rémálom! Mitől van ez?

Segítség! Rémálom! Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Már esténként félek lefeküdni, mert mindig ugyan azt álmodom.

éjszaka van, megyek az erdő szélén, látom hogy megy a járda szélén egy fiatal 14 16 éves csaj, odamegyek hozzá és lefogom, és beviszem a bokorba, és hogy is mondjam.... szexre kényszerítem. majd elviszem a cuccait, és otthagyom.


Életemben még soha nem gondoltam erőszakra, nem járok diszkóba ahol részegen dugják a lányokat, nem nagyon nézek horror filmeket sem.


ez az álom először 2 évvel ezelőtt karácsony körül indult, és azóta szinte minden héten mondjuk... 2 héten visszajön.

a csajnak az arca mindig a szemem előtt van, de nem ismerem.


SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!


mi lehet ez?


2010. aug. 7. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mitn az, hogy én folyton azt álmodom minden nap, hogy meg akarnak ölni.
2010. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti hogy mindent titkot stb. ki tudnak belőled szedni és először fel se tűnik de majd rájössz hogy ez nem jó. FIGYELJ ODA MINDENRE!
2010. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha komoly a dolog, szívesen segítek.


Először hallgasd ezt minden lefekvés előtt, enyhén kihangosítva(halkan), úgy hogy ne zavarjon az elalvásban. Később, ha felkelsz az éjszaka valamikor, akkor már kikapcsolhatod.

http://www.youtube.com/watch?v=y6yJb55OIIQ&feature=PlayList&..


Mindig így aludj el!

Ha nem tetszik ennek az olvasónak a hangja akkor ott még válogathatsz. Majd írj, hogy javult e a helyzet. Még van más lehetőség is.

pl. ez is szép:

http://www.youtube.com/watch?v=riW4W66ptqI&feature=related

2010. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jó zenék ,majd kipróbálom.


Köszönöm!!!!

2010. aug. 8. 17:55
 5/9 A kérdező kommentje:

hááát.


valamennyit segít de. nem nagyon jött be.

2010. aug. 10. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy XD.

Van barátnőd? Nem azért csak mert lehet hogy dolgoznak benned a hormonok, és az agyad ezt egy ilyen, álltalad is bizarrnak vélt formában dolgozza fel :D

Nem tudom hány éves vagy, akár a serdüléssel is járhat...

2010. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Segít ha a rossz álmokat mindig happy end-re alakítod amikor felkeltél,ezt párszor megcsinálod,aztán az agyad egyszer autómatiusan jóra fordítja az álmaid anélkül,h felkelnél.

huhh ezt jól megaszontam :)

próbáld ki nem vesztesz vele semmit.

2010. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért álmodod ezt sokszor, mert nyomot hagyott benned egy kellemetlen álom, és sokszor már csak azért álmodod újra, mert annyira nem akarod azt álmodni.

Az erőszak az álomban mindig valami olyasmit jelenthet, hogy rossz eszközökkel akarsz valamit elintézni.

Neked kell rájönnöd, hogy milyen más jelentése lehet az életedben, biztos valami rejtettebb dolgot szimbolizálhat.

2010. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah én meg folyamatosan dínókkal álmodom, és mielőtt meghalnék felébredek-.- pedig semmi ilyesmi filmeket nem nézek
2010. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!