Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik ez velem...

Miért történik ez velem álmomba? Nagyon különös.

Figyelt kérdés

Volt egy idő, hogy folyton azt álmodtam, hogy le zuhanok egy magas helyeről, és amikor épp meghalnék, akkor valahogyan kitudok 'lépni' az álmomból...

Mostanába meg mindíg azt álmodom, hogy lövöldöznek össze vissza, és amikor pont felém jön a golyó, akkor mint a számítógép billentyűzetén, ott van felül, hogy ESC, meg 'nyomom' és felébredek...

Tudom, hogy hülyén hangzik.. De ha nem 'nyomom' meg álmomba az ESC akkor meghalnék..

De miért van ott álmomba aza 'kilépés gomb'? És utána hogy,hogy rögtön felébredek???...

Nem úgy kell elképzelni, hoy álmomban ottvan egy billentyűzet. Hanem csak képzeletben.. De nem igazán tudom, hogy fogalmazzam meg :S


2010. aug. 7. 13:35
 1/8 zelinum válasza:

Szia, nekem ez az álomsorozat azt jelenti, hogy van az életedben egy olyan szituáció, amit veszélyesnek élsz meg, lehet, hogy csak azért, mert nem tudsz vele mit kezdeni... vagy azért, mert nem a kezedben vagy az ügy lerendezésének lehetősége, egyszerűen csak más emberek "küzdelmeinek" szemtanúja vagy. Mivel nem tudsz a helyzettel mit kezdeni, ezért elmenekülsz előle. Sokszor álmunkban próbáljuk meg feloldani a napközben keletkezett feszültségeket.

Legalábbis nekem ez ugrott be arról, ahogy soraid olvastam.

Továbbá az, hogy erős életösztönöd van.

2010. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zelinum válasza:

Szia, nekem ez az álomsorozat azt jelenti, hogy van az életedben egy olyan szituáció, amit veszélyesnek élsz meg, lehet, hogy csak azért, mert nem tudsz vele mit kezdeni... vagy azért, mert nem a kezedben vagy az ügy lerendezésének lehetősége, egyszerűen csak más emberek "küzdelmeinek" szemtanúja vagy. Mivel nem tudsz a helyzettel mit kezdeni, ezért elmenekülsz előle. Sokszor álmunkban próbáljuk meg feloldani a napközben keletkezett feszültségeket.

Legalábbis nekem ez ugrott be arról, ahogy soraid olvastam.

Továbbá az, hogy erős életösztönöd van. Egyébként, ha álmunkban egy pontra hosszasan rögzítjuk a tekintetünket, (megáll a szemmozgás) azonnal felébredünk.

2010. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért irta mind a kettő ugyanazt??(szinte) Nekem is vannak ilyen álmaim nem jelent semmit
2010. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem az ugrott be, hogy sok álmunk, a visszatérők persze irányíthatóak.Tudom, hogy álmodom és meg kell nyomnom a gombot.Egyszer próbáld meg, hogy nem nyomod meg.Komoly.Évtizedeken keresztül farkasos üldözős álmaim voltak mindig felébredtem mielőtt elkapott volna.Menekültem.Egyszer pár éve megálltam és vártam, hogy mi lesz.Kitátotta a hatalmas pofáját és megnyalta a kezem:-))Próbáld ki.Ne nyomd meg a gombot, hisz csak álom és irányítani tudod.
2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az álmot nem lehet irányitani
2010. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem sikerült a visszatérő álmomban.Másnak is hallottam már.Csak a visszatérő álomnál.Amikor tudod mi következik, hogy be kell nyomni a gombot, stb.
2010. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De 'félek' úgymond a haláltól, és nem merem megteni, hogy nem nyomom meg a gombot :S... Vagyis félek, hogy mi fog törétenni.

Szoktam olyanokat is álmodni, hogy betörnek stb, és amikor pont megölnének, akkor felkelek (magamtól)!

2010. aug. 8. 02:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kajak legközelebb ne nyomd meg a gombot, szerintem nem fog semmi történni, max rájössz, hogy nem kell ettől félned.


Amúgy meg, ha meghalsz álmodban, akkor mi van? Ez csak egy álom. Ne parázz! :D

2010. aug. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!