Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Félek egy...

Ez mit jelenthet? Félek egy kicsit.

Figyelt kérdés
Van barátnőm és nagyon szeretem.de pár napja azt álmodtam hogy a legjobb barátnőjével voltam valahol és megcsókolt.aztán abbahagyta mert tudta hogy ezt nem kellene. de aztán én is visszacsókoltam. de tudtuk hogy nem lenne szabad, mégis kézenfogva mentünk...és itt az a bökkenő,hogy a barátnője nekem tetszik egy kicsit. ez mit jelenthet?
2010. aug. 7. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a Vénusz éppen az orion öv nagymedvéjének bal alsó 2.4-én káriesz, 4.6 jobb alsó első nagyörlőjén parodontózis van. Mindenképp javasolt a Calgon használata.


Áruld már el, erre a kérdésre miféle választ vársz az ezotéria tárgyköréből? :D

Nemesen egyszerűen azon morfondírozol, hogy férekamatyolj az asszony legjobb barátnőjével. Abszolúte családi kapcsolatok és/vagy mónikasó kategória.

2010. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Gondolom az álom miatt nem tudta, hol kérdezzen :)


Nincs ebben semmi különös, mindenkivel előfordulhat, hogyha van ugyan párja, de megismerkedik valakivel ,aki szimpatikus, és ugyan csak barát, de álmában előfordulhat hogy több.

Amikor én álmodtam ilyet, nem tulajdonítottam sok jelentőséget neki, tudom, hogy csak azért volt, mert kedvelem az illetőt, de attól még a párommal maradok, mert őt szeretem.

Ez mindenkinek a maga döntése.

A lényeg, hogy nem kell égi jelet látni minden álomban. A válasz ott van a fejedben. Hiszen te is leírtad: tetszik a lány.

2010. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
talan azt hogy vagyat erzel mas lanyokert is.szerintem beszeld meg a baratnoddel es ha igazan szeret nem lesz baj,ha pedig kiakad akkor jobbat erdemelsz!!!
2010. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SantaMazsi, szerinted miért lenne jó, hogy a barátnőjének bedobná ezt a közösbe? Neked ez hogy esne?
2010. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valószínűnek tartom, hogy ezek tudat alatt alakulnak ki. Valaki szimpatikus, de felszínen nem foglalkozol vele, az agyadban viszont elraktározod ezt az információt. Éjszaka viszont alvás közben álom formájában az agyad visszaadja. Én is jártam így. Gondolom azért foglalkozol vele annyit mert érzelmileg hatott rád a dolog, magyarul jól esett... Én is ezt álmodtam a fodrászommal (férfi). Másnap elmentem hozzá, mert pont be voltam jelentkezve. Irultam-pirultam, tök zavarban voltam. Na azóta váltottam. Egy pár napig még agyalsz rajra, aztán majd pikk-pakk elmúlik.
2010. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egészen primitív vágyálomról van szó.

ha álodban téged csókolnak meg az tolakodást jelent, ha te csókolsz meg valakit, akkor az elutasított kérést.

Csókolózni, úgy hogy nem volna szabad és ezt tudod az álmodban, az mindig szomorúságot jelez.

De lehet, hogy a barátnő valami mást jelképez.

Érdemes lenne felírni az álmaidat,korán reggel ébredés után, mert akkor még emlékszel minden részletre, azt is lejegyezni, hogy az álmok milyen érzéseket váltottak ki belőled, és hogy milyen gyakran álmodsz a barátnőjével.

Remélem segítettem :)

2010. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettetek!:)
2010. aug. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!