Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? :S

Mit jelenthet ez az álom? :S

Figyelt kérdés

az volt hogy az egyik fiú barátommal(aki kicsit tetszik)msneztem és azt írta hogy kár hogy ilyen csúnya vagyok mert tök jó fej vagyok de így nem tud belém szeretni:S aztán meg hogy a legjobb barátnőmmel elmentünk az orbán viktorékhoz de aztán a legjobbarátnőm már nem volt ott és 2 ismerős lánnyal ültünk a kanapéjukon és hazajött az orbán viktor gyereke és az egyik lány tudta hogy nekem tetszik(az álomban persze, amúgy nem ismerem) de direkt kacérkodott vele:(:( aztán meg az árkádba voltunk és bementem vmi wc-be és néztem magam a tükörbe és bejött valami cigánygyerek és azt mondta hogy ne nézzem magam mert szörnyen ronda vagyok:'(


amúgy lehet hogy az az alapja, hogy elég önbizalomhiányos voltam. de mostanában már elfogadtam magamat olyannak amilyen vagyok, és van pár fiú is aki udvarol szóval nem tudom:S segítsetek légyszi....mi van ha ennek az egésznek az az alapja hogy tényleg nagyon ronda vagyok?:S


2010. aug. 6. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván azért álmodtad mert nincs önbizalmad!! Ilyet nem mondana egy fiú..ha nem bunkó
2010. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon remélem :)

köszönöm szépen, hogy válaszoltál :) rengeteget segítettél :) puszi

2010. aug. 6. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bunkó.. és 30%uk az ;)
2010. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van 30% az
2010. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!