Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

A barátom nyaralni van..ezért néha rosszakra gondolok főleg így hogy ezekben a napokban elég furcsán viselkedett velem..:)de a lényeg hogy ma éjszaka aztálmodtam hogy megcsalt és rájuk nyitottam a csaj meg nekem esett..és megkarmolta a kezem..csakhogy ahogy felkeltem a karmolás nyoma halványan de ott volt a karomon..és azóta már egyre erősebben megjelentek a csikarások:O..szóval csak azt akarom kérdezni hogy ez mi?vagy nemtudom..mit akarok

hogy volt e már másnak is ilyen tapasztalata?:


2010. aug. 5. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A valóság hat az álomra. Előfordulhat, hogy megkarmoltad a saját kezed az álommal párhuzamosan. Pl. biztos álmodtál olyat, hogy futsz, de nehéz a lábad. Ilyenkor olyan helyzetben alszol, hogy nyomás nehezedik a lábadra.
2010. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen olyan előfordult már..

csak hogy ez más..vagy nemitudom reggel még alig alig látszor eza karmolás mostmegmár mintha belenne gyulladva vagy nemistudom

2010. aug. 5. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:

MIvel 1órán belül csak 1 kérdést lehet küldeni..és én nemtudom kivárnixD inkább it leírom a másik kérdésem most..

Szóval a másik azhogy hogy már körülbelül 1 hónapja éjszaka mindig felkelek és megnézem rögtön az időt..és ilyenkor mindig 2:28 perc van..de állandóan így megy:Okicsit fura..hogy 1 hünapja már minden éjjel ugyanakkor kelek

2010. aug. 5. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen is volt.

Egyik esetben bántott valami, nagyon.

A másikban terhes voltam.



A karmolásra: igen az álom összefolyhat a valósággal. Nem egészen ilyen, de talán szemlélteti az, hogy álmomban a valódi óracsörgéshez a villamos csörömpölését álmodtam.

2010. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tényleg van ilyen! mert egyszer azt álmodtam hogy már nem tom miért de olyan volt a tenyerem mintha kék filctoll nyomai lennének rajta. és reggelre tényleg ott voltak. (előzőnap nem tollaztam össze a kezem)
2010. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ez elég érdekes:O
2010. aug. 6. 21:37
 7/7 Bomo válasza:
Én ha álmodok, de előtte egyszer felébredek és kb. 8:30 van és zajokat is hallok és vissza alszok beleálmodom az álmokba a zajokat vagy olyan is előfordult már, hogy az álmomba elzsibatt a lábam és élőben is. Meg egyszer kiskoromban volt egy olyan álmom, hogy ilyen "tüntető" szörnyek voltak a régi házunk körül és beakarták törni az ajtókat, de nem tudták meg olyan plakátokkal járkáltak, hogy kicsinálunk titeket és annyira valósnak tűnt, hogy amikor felébredtem egyből leszaladtam az ágyamról és kinéztem az ablakon... De ez csak egy álom volt.:D
2010. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!